x-kom hosting

Czy Windows 7 obecnie wspiera  Adobe Flash Player'a?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Anawa ,
tmp7
utworzono
utworzono (edytowane)

1. Czy Windows 7 obecnie wspiera  działanie Adobe Flash Player'a?

Windows XP na pewno nie, bo testowałem.

2. Jak jest w przypadku Javy? Chodzi konkretnie o wersję JDK 17 aczkolwiek to pytanie jest marginalne, bo zawsze mogę zainstalować wersję archiwalną.

Edytowane przez tmp7

  • Rekomendowana odpowiedź
Anawa
komentarz
komentarz

Co to znaczy "wspiera działanie"?

 

Flash od tego roku już nigdzie nie działa.

tmp7
komentarz
komentarz
14 minut temu, Anawa napisał:

Co to znaczy "wspiera działanie"?

 

Flash od tego roku już nigdzie nie działa.

 

Przepraszam, źle się wyraziłem. Nie chodzi o flash'a tylko o pdf'y.

 

Na przykład:

http://www.africau.edu/images/default/sample.pdf

I chodzi zarówno o przeglądarkę www jak i otwieranie lokalne jako dokument z dysku.

 

p.s. Już przerabiam temat i posta.

 

 

aktualizacja:

nie da się edytować, więc spróbuję skasować i zadać nowy.

 

tmp7
komentarz
komentarz

1. Czy Windows 7 obecnie wspiera  działanie otwieranie PDF'ów (chodzi o przeglądarkę www jak i o otwieranie lokalne dokumentów) ?

Windows XP na pewno nie, bo testowałem.

2. Jak jest w przypadku Javy? Chodzi konkretnie o wersję JDK 17 aczkolwiek to pytanie jest marginalne, bo zawsze mogę zainstalować wersję archiwalną.

Edited 1 hour ago by tmp7

Anawa
komentarz
komentarz
1 minutę temu, tmp7 napisał:

nie da się edytować, więc spróbuję skasować i zadać nowy.

Ok. To napisz nowy, najwyżej połączę tematy.

 

1 minutę temu, tmp7 napisał:

Nie chodzi o flash'a tylko o pdf'y.

Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o PDF-y to na każdym systemie można otworzyć. Pytanie tylko, czy chodzi Ci o to, żeby przez przeglądarkę można było zawartość pliku obejrzeć czy przez inny program?

tmp7
komentarz
komentarz
2 minutes ago, Anawa said:

Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o PDF-y to na każdym systemie można otworzyć. Pytanie tylko, czy chodzi Ci o to, żeby przez przeglądarkę można było zawartość pliku obejrzeć czy przez inny program?

 

Chodzi konkretnie o aplikację do nauki prawa jazdy, o kwestię PDF z działu "przykładowe skrzyżowania". Na Windows XP po prostu pod tą aplikacją pliki te nie otwierają się - mimo, że wyświetla się okienko aplikacji w którym widnieje ikona Adobe (czy Flash'a). Gdzieś w internecie wyczytałem, że Adobe nie wspiera już WinXP. Stąd pytanie czy wspiera Win7. Jeżeli tak to jestem w stanie "pożyczyć" tej osobie laptopa z tym systemem operacyjnym uprzednio zainstalowanym.

 

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Sprawdź i ewentualnie pożycz, krócej w ten sposób będzie niż czekanie na odpowiedź na forum.

7 nie jest wspierana już, nie oznacza jednak że programy do nauki prawka nie bedą działać.

Anawa
komentarz
komentarz

To może też by kwestia samej aplikacji do nauki jazdy, która nie działa prawidłowo pod Windows XP.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.