x-kom hosting

Jaką kartę kupić?

Korzonek
utworzono
utworzono

Ostatnio popsuł mi się GeForce FX 5200 i szukam dla siebie nowej, lepszej karty graficznej. Cena: max 100 zł, przeglądałem na allegro karty znalazłem takie:

http://www.allegro.pl/item367073823_nowa_g..._1_rok_gw_.html

http://www.allegro.pl/item367228662_gigaby...dr2_pci_e_.html

http://www.allegro.pl/item366780933_karta_...hurt_f_vat.html

Pytanie: czy któraś z nich jest dobra w swojej cenie ? Nowa karta graf. ma mi służyć do gier przez internet typu Counter-Strike czy Call of Duty.

Pozdrawiam :)

webber
komentarz
komentarz

Po pierwsze, na płycie głównej pewnie masz złącze AGP, a GeForce którego podałeś jest pod PCIE. Po drugie, podaj całą konfigurację kompa wraz z zasilaczem.

Ĺťyto
komentarz
komentarz

Jaki radek jalepszy pod ddr2 z pci-e do 350zł??(niechcialem otwierac nowego topica :))Mam plyte gł z chpisetem AMD dlatego musze miec radka xD dd2 hmm dlatego ze plyta ma ddr2 x|

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz

Nie o to chodzi :D JAk płyta ma DDR2 to znaczy że tego typu RAM do niej włożysz (w sloty pamięci). Pamięć na karcie nie ma praktyczznie nic wspólnego z tym , jakie pamięci obsłuży płyta. A co do karty do do 300 zł nic dobrego nie znajdziesz (no może X1950) . Radzędołożyć kilkadziesiąt złotych do Sapphire 3850 256MB DDR3 lubGigabyte 3850 512 MB DDR3

Ĺťyto
komentarz
komentarz

Szukam takiego Radka na ktorym ruszy mass effect xD

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz

To zależy od reszty podzespołów , ale na 3850 512 MB powinien pójść spokojnie na średnich lub średnio - wysokich. Zamiast tego Radka za mniej niż 400 możesz wziąć 9600GT a to już dużo lepszy sprzęt. Podaj konfigurację reszty to zobaczymy

Ĺťyto
komentarz
komentarz

400w MC

Athlon 2.21 le 1600+

1gb Ram

Gigabyte Ga-ma69mv-s2

Ale ta plyta gł. ma chipset z Amd to chyba nvidia nie wejdzie ^^ ;/

Kamyl
komentarz
komentarz
400w MC

Athlon 2.21 le 1600+

1gb Ram

Gigabyte Ga-ma69mv-s2

Ale ta plyta gł. ma chipset z Amd to chyba nvidia nie wejdzie ^^ ;/

Hmmm dlaczego?

Ĺťyto
komentarz
komentarz

co do korzonka ;p to ja bym bral gigabyte :)

jak mam chpiset z AMD to nvidia wejdzie ?? :0 ??

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz

:blink: Co to za proc ?? On jednordzeniowy czy dwurdzeniowy jest ?? Jak chceesz pogracw mass effect to i jego zmień. Nvidia spokojnie wejsc powinna .

Gość
komentarz
komentarz
Co to za proc ?? On jednordzeniowy czy dwurdzeniowy jest ?

Jednordzeniowy.

Ale ta plyta gł. ma chipset z Amd to chyba nvidia nie wejdzie ^^ ;/

Ja mam chipset intela i jakoś nVidia chodzi. Wejdzie spokojnie.

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz
Ja mam chipset intela i jakoś nVidia chodzi. Wejdzie spokojnie.

Tu nie chodzi o to . AMD ma powiązania z ATI i chipsety AMD lepiej wspierają ATI .Zależy z kiedy jest płyta . Jeżeli została wyprodukowana przed wchłonięciem ATI przez AMD (lipec 2006 )to wszystko pojdzie bezproblemowo. Jeżeli po tej dacie też powinno być ok, ale do końca pewnym być nie można - konkurencja, te sprawy

Gość
komentarz
komentarz
AMD ma powiązania z ATI i chipsety AMD lepiej wspierają ATI

Bzdura, połączenie procka AMD + kart ATI nic nie daje. To jest chwyt marketingowy aby produkty AMD się lepiej sprzedawały.

Np. platforma Spider - wg. AMD: większa wydajność dzięki połączeniu procka amd (phenom) + płyty z chipem amd (chipset 790) + karty graficznej ati a w rzeczywistości nie ma żadnego przypływu wydajności. W takie bzdety wierzą tylko fanboye AMD.

Korzonek
komentarz
komentarz

Komputer kupowałem w 2003 roku. Z całego zestawu pamiętam, że mam Athlona XP 2500+ :D

Info o zasilaczu z Everesta wziąć ?

bastard
komentarz
komentarz
Komputer kupowałem w 2003 roku. Z całego zestawu pamiętam, że mam Athlona XP 2500+ :D

Info o zasilaczu z Everesta wziąć ?

Z naklejki na zasilaczu :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.