x-kom hosting

Klawiatura oszalała xD

Mechbolt
utworzono
utworzono

Siema, klawiatura mi oszalała xD. Klikam g to wkleja mi się data, backspace działa jak spacja. Klawiatura sama wklepuje jakieś skróty jak jej nie dotykam. Albo leci sama spacja w polu tekstowym bez trzymania czegokolwiek. Klikam f to jakiś losowy ciąg znaków się wkleja. Tragedia. Co mogę zrobić?

Niebieska
komentarz
komentarz

Nic Ci się na nią nie wylało? Wygląda na spięcie na niej. Masz możliwość podłączenia innej do testów?

  • Dobra wypowiedź 1
Mechbolt
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Niebieska napisał:

Nic Ci się na nią nie wylało? Wygląda na spięcie na niej. Masz możliwość podłączenia innej do testów?

Obecnie nie mam właśnie. Podejrzewam, ze dziewczyna mi przetarła mokra szmata. .

Niebieska
komentarz
komentarz

I to by pasowało, zrobiło się spięcie bo wilgoć dotarła do płyty i mechanizmu klawiatury. 

gavron7
komentarz
komentarz

Odłącz klawiaturę i zobacz czy nadal masz problem....

Mechbolt
komentarz
komentarz
Godzinę temu, gavron7 napisał:

Odłącz klawiaturę i zobacz czy nadal masz problem....

 

3 godziny temu, Niebieska napisał:

I to by pasowało, zrobiło się spięcie bo wilgoć dotarła do płyty i mechanizmu klawiatury. 

Zapomnialem wspomnieć, ze to laptop xD.  Czyli wymienić muszę na nowa, nie?

Niebieska
komentarz
komentarz

Laptop? To w takim razie mokra ściera tym bardziej mogła ją uszkodzić i oby tylko na klawiaturze się skończyło. Owszem wymienić bądź odłączyć jej taśmę od płyty głównej i używać tej na USB. 

CorveN
komentarz
komentarz

Podaj markę i model tego laptopa.

gavron7
komentarz
komentarz

Odpal system jakiś live. Albo wejdź do biosu i zobacz czy możesz sterować.
Ja stawiam na winę systemu....
Klawiatura sama z siebie nie ma możliwości wpisywania daty itp.
Nie ma opcji że zalana klawiatura zrobi roszady klawiszy w takiej formie jak piszesz. Np spacja i backspace to zupełnie inna sekcja. Owszem w ramach jednej sekcji jest opcja ale nie w ramach kilku różnych

Mechbolt
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, gavron7 napisał:

Odpal system jakiś live. Albo wejdź do biosu i zobacz czy możesz sterować.
Ja stawiam na winę systemu....
Klawiatura sama z siebie nie ma możliwości wpisywania daty itp.
Nie ma opcji że zalana klawiatura zrobi roszady klawiszy w takiej formie jak piszesz. Np spacja i backspace to zupełnie inna sekcja. Owszem w ramach jednej sekcji jest opcja ale nie w ramach kilku różnych

Myślę, że to jednak klawiatura, bo dzisiaj już jest inaczej. Część przycisków wysiadła całkowicie, teraz np. literka p wkleja ciąg iop, a to klawisze obok. Kupiłem klawę na USB i działa. Systemową po prostu wyłączę, ale na ten moment chyba skończyła odwalać z dziwnymi akcjami.

gavron7
komentarz
komentarz
Myślę, że to jednak klawiatura, bo dzisiaj już jest inaczej. Część przycisków wysiadła całkowicie, teraz np. literka p wkleja ciąg iop, a to klawisze obok. Kupiłem klawę na USB i działa. Systemową po prostu wyłączę, ale na ten moment chyba skończyła odwalać z dziwnymi akcjami.
No to musiała nieźle zostać zalana skoro różne sekcje się mieszały...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.