x-kom hosting

Podkładka pod lewą rękę do laptopa gamingowego

TheWalkign
utworzono
utworzono

Witam.

Szukałem na forum, google itd ale nie wiem w sumie w jaką frazę celować.

Otóż: Przy grze, obudowa laptop mocno nagrzewa się po lewej stronie. Przy zakupie nie zwróciłem uwagi na to, że karta graficzna i wylot powietrza jest po lewej stronie.

Poszukuję jakiejś podkładki, którą mógłbym podłożyć pod lewą rękę, którą trzymam na WSADzie a nadgarstek opieram na rozgrzanej obudowie - nie jest to dość przyjemne - nie parzy ale mimo wszystko jest gorąca.

 

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czego szukać?

Niebieska
komentarz
komentarz

Najpierw to pokaż screen z HWMonitora po ok 15 min gry, zobaczymy jakie to temperatury są.

TheWalkign
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie wiem co ma do tego wskazanie HWMonitora - szukam tylko podkładki, żeby nie trzymać ręki na patelni. Temperatury są raczej normalne (po ok. godzinie grania)

 

PzJMpHC.jpg

Anawa
komentarz
komentarz
Dnia 3.10.2021 o 13:46, TheWalkign napisał:

Poszukuję jakiejś podkładki, którą mógłbym podłożyć pod lewą rękę, którą trzymam na WSADzie a nadgarstek opieram na rozgrzanej obudowie

Po prostu zainwestuj w zewnętrzną klawiaturę i problem zniknie :) Nie słyszałem o takiej podkładce na laptopa. Musiałbyś pewnie samemu coś wykombinować, czyli nakleić na laptopa, ale niezbyt estetycznie by to wyglądało.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.