x-kom hosting

TwinTech 8800GT XT - wentylatory

F1OLEK
utworzono
utworzono

Witam.

Zbliża się lato, a więc pójdę gdzieś do roboty i zapracuję sobie na nową kartę. Dzisiaj wypatrzyłem niezłą sztukę w.w. I wszystko ładnie, pięknie gdyby nie to, że karta ta posiada wentyle na 2pin, a więc bez regulacji. Chciałbym kupić do tego FANMATE i jest problem, ponieważ FANMATE ma wejście 3 pinowe. Jak podłączyć 2pin pod 3pin?? A mam jeszcze jedno pytanie co do tej karty. Po co ma to wejście zasilnia molex?? PCIE 6pin nie wystarcza czy co??

mis456
komentarz
komentarz
ak podłączyć 2pin pod 3pin??

Normalnie powinno wejść.

F1OLEK
komentarz
komentarz

a 3pinowe żenśkie wejdzie w 2pinowe męskie na grafie??

BlackRaven
komentarz
komentarz

2 Pinowe męskie (od wentyla) będzie pasować do 3 pinowego żeńskiego (od regulatora). Tylko nie jestem pewien czy da radę w ten sposób regulować obroty... Napisz jak już sprawdzisz, jestem bardzo ciekaw :)

F1OLEK
komentarz
komentarz

no bo na wejście od grafy męskie 2pin podawane jest chyba napięcie 12V skoro wentyle kręcą się na max. Nie wiem jak jest z Zalman FANMATE2 ale w Pentagramie gdy nie ma 12V to piszczy i nie reguluje obrotów :D A kartę to dopiero będę miał w lato (koło lipca :D )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.