x-kom hosting

Facebook - pozbawiłem się opcji logowania

snitch
utworzono
utworzono

Zapomniałem hasła do Facebooka, a jego reset lub odzyskanie wydaje się w moim przypadku niemożliwe w wyniku takich niefortunnych okoliczności:

- nie mam przypisanego do konta żadnego adresu e-mail (prawdopodobnie swojego maila użyłem niegdyś do założenia jednego z "jednorazowych" zapasowych kont na czas któregoś bana, i w ten sposób mail zniknął z konta głównego); posługuję się wyłącznie numerem telefonu (aktywnym - przychodzą na niego np. alerty),

- kiedy próbuję dodać do konta nowy e-mail, Facebook prosi mnie o pozbieranie kodów odzyskiwania od trojga ustalonych wcześniej zaufanych znajomych. Problem polega na tym, że znajomych ustaliłem... dwoje, a bez wpisania trzech kodów przycisk "Kontynuuj" nawet nie staje się aktywny,

- w związku z powyższym, w każdym polu, w którym mogę podjąć próbę resetu hasła, FB prosi mnie o potwierdzenie tożsamości poprzez... podanie starego hasła (innej opcji automat dla mnie nie przewiduje - kiedy wybieram opcję "inna metoda", okienko zaledwie się odświeża i w dalszym ciągu hasło jest jedynym, co mogę wpisać),

- przeglądarka desktopowa nie ma hasła do FB w zapamiętanych hasłach.

Jak widzicie, trochę pat. Nie robię już sobie nawet większych nadziei, że jest jakaś automatyczna, "klikalno-wpisywana" opcja, żeby ten pat jakoś ominąć, ale może istnieje patent na kontakt z Facebookiem w tej sprawie i reset hasła poprzez autoryzację np. dowodem osobistym? Cokolwiek?

Jestem w sytuacji o tyle utrudnionej, że podczas kolejnych prób kliknąłem "To nie Ty?", żeby sprawdzić, co się stanie - i zgodnie z wszelką logiką stało się to, że wylogowało mnie z przeglądarkowego Fejsa, zatem w tej chwili apka na telefonie oraz Messenger desktopowy to jedyne miejsca, w których siedzę na omawianym koncie.

Proszę o pomoc.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
2 godziny temu, snitch napisał:

ale może istnieje patent na kontakt z Facebookiem

istnieje. wystarczy do nich napisać i grzecznie czekać może odpiszą

 

Anawa
komentarz
komentarz
4 godziny temu, snitch napisał:

Facebook prosi mnie o pozbieranie kodów odzyskiwania od trojga ustalonych wcześniej zaufanych znajomych. Problem polega na tym, że znajomych ustaliłem... dwoje

Nie możesz zmienić albo dodać zaufanych znajomych?

snitch
komentarz
komentarz

Niestety, do wykonania tej akcji potrzebne jest kontrolne wpisanie hasła :v

 

9 godzin temu, gavron7 napisał:

istnieje. wystarczy do nich napisać i grzecznie czekać może odpiszą

 

 

Facebook skutecznie broni się przed spamem od anonów i dostęp do kontaktu z supportem mają jedynie firmy. Spróbuję się wstrzelić przez formularz "zgłoś problem", ale podkreślają tam, że przy tej formie nie przewiduje się odpowiedzi. Wątek otwarty w związku z tym

Anawa
komentarz
komentarz

Ja bym się powoli zaczął godzić z myślą, że to konto jest nie do odzyskania... :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.