x-kom hosting

Cicha klawiatura

zaq11111111
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

szukam cichej klawiatury głownie do pracy, budżet raczej nieograniczony może być droższego o ile warte swojej ceny.  Może być mechanik/membrana dla mnie bez różnicy, w gry za często nie gram.

 

Obecnie jestem właścicielem tego zestawu

https://www.logitech.com/pl-pl/products/combos/mk295-keyboard-mouse-combo.html

 

I o ile przez 1szy miesac było super to im dłużej klawiatura jest używana tym jest głośniejsza i już nieużywalna w nocy. Pracuje czasami przy śpiącym dziecku obok.

Najchętniej chciałbym coś o poziomie głośności jak nowy MK 295.

 

W sklepie byłem, Pan pokazywał mi mechaniki które posiadał na różnych przełącznikach, niestety wszystkie nie były zbyt ciche. 

Finalnie wziąłem MX Keys, która w porównaniu do wspomnianych mechaników byłą najcichsza. Niestety jest głośniejsza od nowej MK 295 i nie zdała egzaminu przy 1szej próbie.

 

Przy okazji kupiłbym do klawiatury cichą myszkę, obecna ze wspomnianego zestawy jest ok jednak gdybym kupił nową klawiaturę, kupiłbym prawdopodobnie i myszkę poz zestaw :)

Dziękuje z góry za pomoc.

Gość
komentarz
komentarz

MX Keys jest głośna? Żart...

Smolasty
komentarz
komentarz

Właśnie zdziwiłem się, że MX keys jest za głośny, bo to chyba jedna z bardziej kulturalnych klawiatur, jakie miałem okazje użytkować. Z reguły najcichsza będzie klawiatura nożycowa jak wyżej wymienony MX. Ewentualnie dużo taniej, ale przewodowy jest A4tech, bardzo przyjemna klawiatura, klepałem trochę na niej i byłem bardzo zadowolony, ale nie oczekuj tego, że będzie idealnie cicho, bo takich klawiatur nie ma. Bardziej zależy to od tego jak mocno/dynamicznie wciskasz klawisze.
https://www.x-kom.pl/p/58539-klawiatura-przewodowa-a4tech-kv-300h-slim-szaro-czarna-usb.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.