x-kom hosting

Zainstalowałem dziwną aplikację, potem coś się działo z ekranem

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Twój_Anioł_Stróż ,
kacperkke1818
utworzono
utworzono

Cześć. Bo mam taki problem bo wczoraj gdy sobie pisałem z kimś to on mi podał jakąś aplikacje do zainstalowania i gdy ją kliknąłem to przeglądarka, gra i discord sie wyłączyli a potem coś sie działo z ekranem jakby to był jakiś hacker i po restarcie było wszystko w porządku ale teraz nie moge wejść w sstroje z której korzystam możliwe że ten ktoś mi schakował laptopa itd ktoś ma jakieś rady?

 

Z góry dziękuje

kacperkke1818
komentarz
komentarz

Dobra zaraz to zrobie

Niby nic nie znalazło ale w avascie miałem że moja kamera jest szpiegowana i i jakieś inne zagrożenie jeszczeimage.thumb.png.01a370613ebdbee5e8ab12049d0a738b.png

kacperkke1818
komentarz
komentarz (edytowane)

takie coś mam jak wchodze w stroneimage.thumb.png.ecda92777fc8e145e490ba9ccf1f23d1.png

 

Edytowane przez kacperkke1818
anioł2009
komentarz
komentarz

Logi zrób a nie na robloxa wbijaj....

kacperkke1818
komentarz
komentarz

Właśnie w ten program nie chce mi wejść nie wiem czemu

Przeskanowałem i mam coś w notatniku wysłać to?

kacperkke1818
komentarz
komentarz

Już sciągnąłem i mam jakieś logi w notatniku chyba zapisałem je 

O nazwie Addition i Shortcut

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz (edytowane)

Oprócz tego powinien być w tej samej lokalizacji log FRST.tx.

Wszystkie podaj tu.

Logi (tekst) wklejaj na http://wklejto.pl/, a w poście daj tylko linki.(czyli skopiuj adres z paska adresów)

 

Edytowane przez Twój_Anioł_Stróż
Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

Nie widzę tu żadnej infekcji.

 

Kosmetyka:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Cytuj

HKU\S-1-5-21-2222263796-3775632458-3494035922-1001\...\Policies\system: [DisableTaskMgr] 1
HKLM\SOFTWARE\Policies\Mozilla\Firefox: Ograniczenia <==== UWAGA
RemoveDirectory: C:\Users\Asus\Downloads\FRST-OlderVersion
Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

kacperkke1818
komentarz
komentarz

dobra

no kliknąłem i restart pc zrobiło i co teraz

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

Nie masz infekcji, więc to wszystko z mojej strony.

Mam nadzieję, że już nie masz żadnych problemów?

.

kacperkke1818
komentarz
komentarz

No nadal nie moge uruchomić właśnie tej strony ale to może z czasem sie naprawi. To dzięki

  • Rekomendowana odpowiedź
Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz (edytowane)

Najprawdopodobniej stronę blokuje któryś z Twoich antywirusów.

 

Cytuj

R2 rsSyncSvc; C:\Program Files\RAVAntivirus\x64\rsSyncSvc.exe -rpn:ravantivirus -lpn:rav_antivirus -url:hxxps://update.reasonsecurity.com/v1/live

Nie wiem, co robi u Ciebie ta usługa, nie masz zainstalowanego takiego antywirusa.

Edytowane przez Twój_Anioł_Stróż
kacperkke1818
komentarz
komentarz

A dobra

A co mógłbym zrobić żeby nie blokował?

Jedynie avast może mi blokować

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

Nie tylko Avast.

Masz działający

RAV Antivirus (HKLM\...\RAVAntivirus) (Version: 4.3.0 - Reason Cybersecurity Inc.)

+

(McAfee LLC.) C:\Program Files\WindowsApps\5A894077.McAfeeSecurity_2.1.67.0_x64__wafk5atnkzcwy\mcafee-security.exe (McAfee LLC.) C:\Program Files\WindowsApps\5A894077.McAfeeSecurity_2.1.67.0_x64__wafk5atnkzcwy\Win32\mcafee-security-ft.exe

+Kaspersky

+AVG

Za dużo tego.

.

kacperkke1818
komentarz
komentarz

@Twój_Anioł_Stróż A jak to nie przez antywirusa to co może być przyczyną?

anioł2009
komentarz
komentarz

Czy na innych przeglądarkach też nie możesz wejść na tą stronę ???

Usuń te antywirusy a zostaw jeden który działa...Btw avast jest crapem. 

kacperkke1818
komentarz
komentarz

Na innych też nie moge. A usuwałem antyvirusy i zostawiłem avasta

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)
Cytuj
HKU\S-1-5-21-2222263796-3775632458-3494035922-1001\...\Run: [Vip_Obfuscate.exe] => C:\Users\Asus\OneDrive\Pulpit\Vip_Obfuscate.exe

Wiesz co to za plik? Bo wygląda podejrzanie i jest uruchamiany ze startem systemu.

Poza tym ten komunikat że witryna jest nieosiągalna wynika z określonego wpisu w rejestrze systemowym. Żeby się pozbyć tego komunikatu, uruchom FRST a następnie (poprzez skrót klawiszowy CTRL + Y) otwórz notatnik systemowy. Wklej w nim poniższą zawartość:

Cytuj

Hosts: 127.0.0.1 www.roblox.com
Tcpip\..\Interfaces\{a2534c13-9db8-4416-8a3e-7fe0ed2dbe7b}: [DhcpNameServer] 40.53.1.12

RemoveProxy:

Reboot:

Poprzez skrót klawiszowy CTRL + S (albo przez Plik -> Zapisz) zapisz zmiany w notatniku a następnie w FRST kliknij na Napraw. Na zakończenie naprawy FRST poprosi o restart systemu. Po restarcie powinno być już ok.

Edytowane przez toska78
  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.