x-kom hosting

Cegła z iphone 4 S A1387

oponachodu
utworzono
utworzono

Gdy Dostałem od koiegi telefon iphone 4 S A1387 to nie dało się go użytkować i trzeba było przeprowadzić aktywację przez internet WiFi ale się nie dało dlatego że serwery od producenta były nieczynne i przez Itunes też się nie dało i się bawiłem różnymi programami żeby wgrać od nowa oprogramowanie do tego telefonu i pobrałem iPhone4,1_9.3.6_13G37_Restore.ipsw ze strony https://ipsw.me/download/iPhone4,1/13G37 i program 3uTools ale przy 85% wgrywania oprogramowania do telefonu wyskakiwał jakiś błąd i próbowałem też programem FoneLab iOS Unlocker i było tak samo i po kilku próbach komputer wogóle przestał wykrywać telefon w menedżerze urządzeń tylko gry się wciśnie przycisk na samej górze telefonu to na ekranie telefonu się pokaże jedynie białe logo nadgryzionego jabłka i komputer go przestał widzieć. Jak można odceglić ten telefon bez oddawania go do serwisu?

Próbowałem wciskać różne kombinacje przycisków na telefonie przy podłączonym kablu USB do komputera i komputer znowu zobaczył telefon ale nadal nie da się wgrać oprogramowania do telefonu.
Dajcie inny program do wgrywania albo inne oprogramowanie.

Bez tytułu.png

Whiro
komentarz
komentarz
2 hours ago, oponachodu said:

Dajcie inny program do wgrywania albo inne oprogramowanie.

A moze prosze chociaz??? A nie dajcie, dac to ja moge ….. 

Troche kultury sie wymaga jednak 

  • Haha 1
  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
oponachodu
komentarz
komentarz


Serial Number: DX7LT3VQFML6
ECID: 000002D93A0DDD0B

Czy dałoby się wgrywać bez Internetu?

Chciałem spróbować wgrać na innym komputerze u kolegi ale się nie da bez Internetu nie używa Internetu

tak samo jak w programie FoneLab iOS Unlocker

Czy jest jakiś program którym dałoby się wgrywać Romy do tego telefonu bez połączenia z Internetem może by się dało pobrać ten SHSH.

sshot-1.png

sshot-2.png

sshot-3.png

sshot-4.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.