x-kom hosting

Mozilla - przy przełączaniu stron na chwilę pojawia się białe tło.

sabaru
utworzono
utworzono

Podczas przeglądania, niektórych stron www między nimi na ułamek sekundy pojawia się białe tło. Szczególnie jest to widoczne po zainstalowaniu ciemnego motywu. Sprawdzałem na chrome i to zjawisko też tam występuje jednak jest mniejsze. Wydaje mi się że jest to tym spowodowane że strony na tej przeglądarce ładują się nieco szybciej i płynnej. W Mozilli wygląda to tak jakby strona na chwilę znikała i dopiero za chwilę pojawiała się następna. Czy da się to w tej przeglądarce jakoś naprawić?

Anawa
komentarz
komentarz
2 godziny temu, sabaru napisał:

jest to widoczne po zainstalowaniu ciemnego motywu

Co to za ciemny motyw zainstalowałeś? Na każdej stronie pojawia się wtedy ciemne tło? Być może z tego wynika, że przez pewien czas pojawia się białe tło.

2 godziny temu, sabaru napisał:

Podczas przeglądania, niektórych stron www

Jakie to są strony? Być może wynika to z budowy samych stron.

sabaru
komentarz
komentarz

Motyw pobrałem z oficjalnej strony Mozilli i tak się dziej na każdym motywie. Bez motywu też tylko że na ciemnym tle on jest bardziej widoczny. A który dokładnie to nie wiem. Nie zapisałem linku do niego.

np. https://www.gram.pl/news/

Anawa
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, sabaru napisał:

np

U mnie też na chwilę pojawia się białe tło na tej stronie, więc to nie jest wina przeglądarki, a strony internetowej samej w sobie.

sabaru
komentarz
komentarz (edytowane)

Wydaje mi się że znalazłem rozwiązanie. W necie znalazłem poradnik jak przyspieszyć ładowanie stron w Mozilli i po zastawaniu się do tego poradnika strony ładują się szybciej i płynniej i już nie widać tego białego tła podczas ładowania albo nie rzuca to tak się w oczy. Jakby ktoś był ciekawy jak to zrobić to tu jest ten poradnik.

 

https://tipy.interia.pl/artykul_87,jak-przyspieszyc-ladowanie-stron-internetowych-w-przegladarce-firefox.html

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.