x-kom hosting

Problem z połączeniem.

gregory2307
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Od zeszłego tygodnia mam problem z internetem. Komputer formatowałem tydzień czasu temu. Po wielu próbach i kombinowaniu udało mi się ustalić że po restarcie komputera  przy ciagłym pingowaniu  po około 15min następuje pojedynczy skok pingu do ponad 1k i następnie gubienie pakietow od 5 do 10 pod rząd następnie problem powraca już losowo albo po paru minutach albo po godzinie lub dwóch. Dzieje się tak za każdym razem przy pingowaniu innych adresów. Rozmawiałem z trzema informatykami i kazdy powtarzał że wszystko jest mozliwe. Mają wpierw sprawdzic sytuacje po swojej stronie i dac mi finalna odpowiedz co oznacza ze jak potem sam nie ogarne to bede miał problem. Inne osoby sugeruja wirusa co jest słabe według mnie komp niedawno formatowany pozna windowsem i sterownikami  tibia world of tanks i battlenetem nic na nim nie mam. Uzywam windows 7 home premium, sprzet 7 letni amd. Jeszcze inne osoby sugeruja ze może dysk pada i  robi problem. Jutro po formacie zobacze co i jak jak problem nie zniknie to moze wymienie kartę sieciową.

Mało ciekawa sytuacja... a nie chce wydawac pieniedzy na nowy komputer by uzywa tych samych rzeczy które wymieniłem. Jeżeli macie jakieś pomysły liczę na pomoc.

Gość
komentarz
komentarz

Leń... w tym samym dziale nawet...

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.