x-kom hosting

MetaTrader problem z uruchomieniem

BSone
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

Jeszcze do wczoraj MT4 działał poprawnie tzn uruchamiał się. Niestety wieczorem dnia wczorajszego nastąpił jakiś problem. Otóż przy uruchomieniu nie pytało już o logowanie, w dodatku gubił zasięg. W pewnym momencie na czterech parach walutowych zamiast wykresu pojawił się napis iż czeka na aktualizację danych.

 

Na tym się zakończyło działanie mt4. Od tego momentu bez względu ile razy go wyłączyłem i włączyłem ta sama sytuacja. Uznałem ,że przeinstalowanie będzie dobrym wyjściem. Użyłem tego samego pliku co przy pierwszej instalacji.

 

Program MT4 (oraz dzisiaj próba z wersją MT5) zakończyła się na tym iż program jedynie zainstalowało. Klikając uruchom zamieli przez dwie sekundy i koniec. Nic się nie dzieje. Program nie startuje, komputer nie pracuje tak jakby próbował go otworzyć. Po prostu zamieli na myszce z dwie sekundy (iż niby startuje) i koniec..

 

Komputer się nie zawiesza ani nic, internet , strony internetowe czy Gmail chodzą normalnie. Inne programy również.

 

Przy odinstalowaniu (MetaTrader4) usunąłem wszystko wraz z zaznaczeniem opcji użytkownika (samo konto u brokera istnieje oczywiście).

 

System Windows 10 x64, laptop Lenovo ideapad110. Nic na nim nie jest zainstalowane prócz Amibrokera i obecnie byłego MT4. Dyski są puste, trochę plików jedynie Excel czy pdf. Nic więcej. Żadnych "stron" też nie oglądałem aby nie było. Avast zainstalowany.

 

 

Czy ktoś może ma obecnie podobny problem z tym programem lub innym, lub może miał? Ktoś jest w stanie mi powiedzieć co się dzieje?

Edytowane przez BSone

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.