x-kom hosting

Bezprzewodowa transmisja obrazu

danteforum
utworzono
utworzono

Witam. 

Piszę do Was w takiej nietypowej sprawie. 

Posiadam PC'ta i chciałbym w jakiś sposób przenieść obraz z tego PC na TV w drugim pokoju tak by móc sobie grać na owym TV. 

Na początku był pomysł zakupu konsoli. Ale to koszt ok 3tyś zł, a ja już nie jestem zapalonym graczem jak kiedyś. Sprzętu chciałbym używać głównie podczas jakiś imprez rodzinnych czy raz na jakiś czas pograć w arcade z dziewczyną. Na pewno nie do grania solo. Ale szkoda wydać tyle kasy żeby konsola była używana raz w miesiącu. Do tego mam dobrego PC, a jak wiemy wszystkie gry z Xboxa trafiają na PC. Obejdę się bez ekskluziwów na ps5.

Pytanie jak przenieść obraz bezprzewodowo na TV bez większych strat w opóźnieniu? 

_Łukasz
komentarz
komentarz

Najmniejsze opóźnienia pewnie będą miały tego typu transmitery:

https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowy-transmiter-hdmi-spacetronik-sph-w50d-11114253893

 

To jest tylko pierwszy z brzegu przykład, nie sugeruj się tym konkretnie modelem, chodziło mi tylko o zaprezentowanie o jaki typ urządzeń chodzi.

Jak masz TV w drugim pokoju to jeszcze musisz przenieść sterowanie (klawiatura, mysz, pad etc.) i tu może być kolejny problem z zasięgiem/opóźnieniem.

Także do grania to raczej średni sens jest tak kombinować.

danteforum
komentarz
komentarz (edytowane)

A np. nVidia shield lub nVidia TV?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.