x-kom hosting

GeForce 7300LE

Hammer
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie co to jest za karta co o niej myślicie ?

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz
Tak jak w temacie co to jest za karta co o niej myślicie ?

MOim zdaniem chłam, powiedz ile masz sianka to cos doradzimy.

Hammer
komentarz
komentarz

Nie szukam teraz karty, chcę się po prostu dowiedzieć co to jest, bo siedzi w kompie u siostry zakupionym 1,5 roku temu w Vobisie ;)

snip91
komentarz
komentarz
zakupionym 1,5 roku temu w Vobisie

:) Nie dziwota, że to wcisnęli :P

To słaba karta.

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz
Nie szukam teraz karty, chcę się po prostu dowiedzieć co to jest, bo siedzi w kompie u siostry zakupionym 1,5 roku temu w Vobisie ;)

Najlepsza jaka znalazłem ma 5 GB/s przepustowosći i taktowania 450/650 :):D wiec że tak powiem do najlepszych nie należy

WolfiK
komentarz
komentarz

7300LE powinna mieć wydajność pomiędzy 6200 a 6600. 7300LE to konstrukcja podobna bliźniaczo do 6200 tylko ma DDR2 zamiast DDR i nowszy silnik.

webber
komentarz
komentarz

Tak na oko - wydajność pewnie na poziomie zwykłego 6200 (nie 6200A) choć mogę się mylić. W każdym razie nic specjalnego.

edit: zostałem uprzedzony :<

Hammer
komentarz
komentarz

Jeszcze jedno, dużo jest lepszy od integry GF 6150 ?:D

WolfiK
komentarz
komentarz

Różnica marginalna- w starsze gierki będziesz mógł jednak popykać na 7300LE np. Far Cry, Medal of Honor AA, Call of Duty itp. Ale już gry pokroju F.E.A.R nawet nie odpalaj.

Hammer
komentarz
komentarz

Dzięki wszystkim, rozjaśniliście mi sytuację dałem + :)

Anonim1
komentarz
komentarz

Czy 6100 nie jest gorsza czasem od 6150?

6100 nie jest zła, bo ja nawet grałem w TDU na najniższych na tej zintegrowanej karcie.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
6100 nie jest zła, bo ja nawet grałem w TDU na najniższych na tej zintegrowanej karcie.

"Grałeś"? Chyba raczej miałeś pokaz slajdów, co? Minimalne wymagania podane na pudełku TDU to Radeon 9800 Pro lub GF 6600 GT...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.