x-kom hosting

Przenoszenie danych z Amazon Cloud Drive do pCloud

rafn
utworzono
utworzono

Cześć,

Mam sporą zagwozdkę z przeniesieniem ok 3TB danych z Amazon Cloud Drive. Kilka lat wstecz wykupiłem plan premium z 4TB powierzchni. Nie było nigdy idealnie (wolne transfery), ale biorąc pod uwagę cenę (ok $50/rok) wszystko było okej. Trwało to do czasu, gdy Amazon postanowił podnieść cenę za wszystkie opcje - obecnie muszę płacić $239.96/rok. Biorąc pod uwagę jakość usług uważam, że ACD jest obecnie nieporozumieniem. I tu właśnie zaczyna się problem, ponieważ nie mam pojęcia jak przenieść dane do innej chmury.

Mam wykupione 4TB w pCloud, który jest (moim zdaniem) o wiele lepszą opcją, jednak nie wiem jak przerzucić tak dużą ilość danych. Żeby tego było mało, Amazon wyłączył dostęp do API i utrudnił sprawę.

 

Najlepszym sposobem byłby transfer cloud-to-cloud, bez konieczności pobierania i uploadwania wszystkich plików ręcznie, bez dodatkowego oprogramowania. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

 

Gość
komentarz
komentarz
12 minut temu, rafn napisał:

Najlepszym sposobem byłby transfer cloud-to-cloud, bez konieczności pobierania i uploadwania wszystkich plików ręcznie, bez dodatkowego oprogramowania.

Nie ma innej opcji.

Jeśli u docelowego usługodawcy nie znajdziesz odpowiedniego tutka (a jest to dosyć mocno bez sensu bo stwarza chociażby niebezpieczeństwo wycieku danych logowania do innego konta), to nie ma szans na inną opcję niż download i ponowny upload. Nawet jeśli znajdziesz jakiś soft, to i tak on zrobi dokładnie to samo.

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.