x-kom hosting

Dziwna ikonka

KarlosBrandos
utworzono
utworzono

Witajcie! 

Może mi pomożecie może nie ale mam dziwny problem od dwóch tygodni i nie wiem czy to wirus czy ktoś mi kompa kontroluje czy ki ch*#j.

Czasami gdy kliknę w ten ptaszek gdzie są programy które są zminimalizowane system na chwilę się zawiesza a w tym miejscu gdzie są ikonki pojawiają się te jak na zdjęciu emotki w okularach nie wiem o co chodzi zazwyczaj jak klikałem to pojawiały się na pół sekundy i znikały i nigdzie tego nie mogłem znaleźć. 

Dziś miałem internet wyłączony i ta emotka jedna się nie schowała dlatego zdążyłem zrobić zdjęcie, dopiero po kliknięciu w nią rozpłynęła się i już jej nie było.

Jak ktoś ma pomysł co to jest i jak to zwalczyć będę wdzięczny bo już zaczynam dorabiać niestworzone teorie co to może być.

 

IMG_20210906_203832.jpg

IMG_20210906_203846.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Przeskanuj komputer programem Malwerbytes oraz AdwCleaner.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.