x-kom hosting

klawiatura nie działa

123mamut
utworzono
utworzono

Dziś jak uruchomiłem komputer to za każdym razem bios sie uruchamiał odłączyłem klawiaturę komp sie uruchomił normalnie ale klawiatura nie dziala diody nie świecą wogole podpiolem inna i to samo

Niebieska
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś czy tak jest na każdym porcie USB? 

123mamut
komentarz
komentarz
1 hour ago, Niebieska said:

Sprawdzałeś czy tak jest na każdym porcie USB? 

zmienilem na port z myszki i nic a myszka chodzi

Niebieska
komentarz
komentarz

Pokaż screen z Menedżera Urządzeń, zobaczymy czy masz żółty trójkąt przy klawiaturze. 

Podaj specyfikację swojego kompa wraz z marką i mocą zasilacza 

123mamut
komentarz
komentarz
2 hours ago, Niebieska said:

Pokaż screen z Menedżera Urządzeń, zobaczymy czy masz żółty trójkąt przy klawiaturze. 

Podaj specyfikację swojego kompa wraz z marką i mocą zasilacza 

zerkałem do menadzera nima tam wogole klawiatury

Whiro
komentarz
komentarz
1 minute ago, 123mamut said:

zerkałem do menadzera nima tam wogole klawiatury

Nima to sily na madre glowy. 
Prosila Niebieska zebys wrzucil screena, nie wiesz gdzie patrzyc to sie posluchaj co pisze, jakbys wiedzial co robic nie pisalbys tutaj.

  • Dobra wypowiedź 1
123mamut
komentarz
komentarz

Dobram kombinowałem. Wyjąłem i włożyłem spowrotem baterie w płycie głównej i działa.

S.J.
komentarz
komentarz

Witam,nie chciałem zakładać nowego tematu .,mam takie pytanie jeśli ktoś posiada klawiaturę "FURY Tornado" jakie przyciski nacisnąć żeby zrobić "skan obrazu" na tej klawiaturze?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.