x-kom hosting

Straciłem dostęp do kamery wifi z poziomu przeglądarki

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: gt82 ,
gt82
utworzono
utworzono

Witam.Jak w temacie.Do tej pory korzystałem z IE i łączyłem się z lokalną kamerką DVS.Obecnie wyskakuje komunikat jak niżej  ja nie wiem jak sobie z tym poradzić.na firefox to samo :

Your browser is not supported.
Use the latest version of the browser to access the web interface:
 

gavron7
komentarz
komentarz

99.9% kamer CCTV chodzi TYLKO na IE, na żadnej innej nie pójdą.

 

"Your browser is not supported" czyli Twoja przeglądarka jest nieobsługiwana. Nic nie zrobisz. Musisz użyć IE, starej nowej, musisz kombinować.

 

 

 

ps. Pamiętaj o pluginach też.. Z reguły każda kamera wymaga pluginu, który sciąga się bezpośrednio z kamery/rejestratora

gt82
komentarz
komentarz (edytowane)

używałem IE do tej pory ale coś chyba pomieszali z tym edgem i teraz mam lipe.Odpalam ikone IE a na pasku mam od Edge

 

Edytowane przez gt82
gavron7
komentarz
komentarz

Bo nie ma już IE :)

  • Rekomendowana odpowiedź
gt82
komentarz
komentarz

po wszystkich tych zabiegach wszedłem w ustawienia aplikacie i w domyślnych zmieniłem na IE...O dziwo zadziałało.Musiałem pobrać jakiś plugin po drodze ale dostęp wrócił.Pewnie do kolejnego wpychania mi na siłe EDGEa ...Dzięki z pomoc

  • Super 1
gavron7
komentarz
komentarz

Nie będzie już IE (już nie ma) więc spodziewaj się utraty możliwości wbicia na taki sprzęt.

Do takich celów mam VMke z XPkiem

gt82
komentarz
komentarz

Na szczęście jeszcze jest.A potem co?Tylko wirtualna maszyna?

Bez tytułu.jpg

gavron7
komentarz
komentarz

Raczej tak, na pewno to będzie najbardziej normalnym rozwiązaniem. Bo z doświadczenia wiem że emulowanie w inny sposób IE nie jest dobrym rozwiązaniem.

 

gt82
komentarz
komentarz

Nie miałem nigdy styczności.podpowiedz jakiego narzędzia uzyć do stworzenia tej maszyny...

gavron7
komentarz
komentarz

Ja używam tylko i wyłącznie VirtualBox

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.