x-kom hosting

Ati Radeon 9250 + K7VT2 *Kolejny Problem*

Green007
utworzono
utworzono

Witam..Dzisiaj otrzymałem drugą a mianowicie radeona 9250 SAPPHIRE... Po włożeniu do płyty głównej wszystko świetnie.. Loguje sie do profilu i odinstalowywuje stery od GeForca 2 MX\MX 400 ... Pokazuje sie że musi zresetować komputer... No to ok.... To resecie aż do logowania wszystko w porządku... Jak ma się pokazać okno logowania monitor gaśnie... Tak jak by komputer był wyłączony... Proszę o pomoc ...

snip91
komentarz
komentarz

Jaka konfiguracja komputera?

Jaki zasilacz?

Green007
komentarz
komentarz

Ram : 768 MB

Procesor : AMD Athlon 2000+

Płyta główna : ASrock K7VT2

Z panelem od logowania sobie poradziłem ... Ale jak sie zaloguje to kom sie błskawicznie zawiesza... Boże czemu nie kupiłem jakiegoś GeForca.. (Darujcie sobie tępe komentarze typu kup sobie lepszy kompter... Kupie po wakacjach... DO tej pory musze się męczy na tym trupie)

snip91
komentarz
komentarz
Jaki zasilacz?
Anonim1
komentarz
komentarz
Ram : 768 MB

Procesor : AMD Athlon 2000+

Płyta główna : ASrock K7VT2

Z panelem od logowania sobie poradziłem ... Ale jak sie zaloguje to kom sie błskawicznie zawiesza... Boże czemu nie kupiłem jakiegoś GeForca.. (Darujcie sobie tępe komentarze typu kup sobie lepszy kompter... Kupie po wakacjach... DO tej pory musze się męczy na tym trupie)

Raczej daruj sobie te wypowiedzi o kartach ATI, bo na układach Nvidi miałbyś to samo.

Tak jak koledzy wyżej mówią podaj moc zasilacza oraz jego markę (w cuda nie wierzę, że będzie jakiś dobry :P)

Green007
komentarz
komentarz

Ten problem rozwiązałęm sobie sam , dzieki wielkie.. A teraz jakie sterowniki mi polecicie? Catalyst 6.5 nie instalują się do końca , z Omegą jest podobnie

Green007
komentarz
komentarz

No cóż... Po instalacji tego sterownika gdy ma się pokazać ekran logowania monitor wygasa... Już się chyba pogodziłęm z tym , że muszę wrócić do GeForca :((

Anonim1
komentarz
komentarz

Marka zasilacza i moc.

Green007
komentarz
komentarz

Zasilacz Rubikon 300 W .. Na tym forum znalazłem podobny problem tyczący się nowej kart graficznej , też Radeona ale dużo lepszego... Poleciliście oddać na gwarancję.. Zasilacz miał dobry..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.