x-kom hosting

Internet działa dobrze, tylko że nie w grach online...

MrKasper
utworzono
utworzono

Witam, od jakiegos tygodnia dzieje sie cos dziwnego. Mam internet z miejscowej firmy Fiber 100Mb, od ladnych paru lat nie bylo z nim problemow, az do teraz. Intetnet w speedtestach, przy ogladaniu filmow w wysokiej jakosci, przy pobieraniu plikow/gier(ze stałą, niezmienną prędkością od samego początku działania) dziala tak jak działal od samego początku, wyśmienicie. Lecz w grach multiplayer co pare - parenaście sekund łapie zwieche na 2-3 sekundy tzn dajmy na to postac zatrzymuje sie i po tych paru sekundach gra przyspiesza i postac jest w innym miejscu. Mam 2 routery, jeden glowny od firmy dostarczajacej internet ktory jest na dole, zaś drugi router dokupiony, marki tp-link jest na gorze polaczony kablem ethernet z glownym, a z routera górnego kablem ethernet lacze sie do komputera. Wczoraj wpadlem na pomysl zeby sprawdzic czy router tp-link sie aby nie zepsul, wiec odlaczylem kabel ethernet od gniazdka ethernet i podlaczylem go z komputera do glownego routera ktory jest na dole, lecz nic sie nie zmienilo. Tu moje pomysly sie skonczyly, wiec postanowilem napisac o tym na forum.

Gość
komentarz
komentarz

 

MrKasper
komentarz
komentarz

@gavron7 Nie rozumiem. Wkleiłes mi to dlatego ze źle opisalem swoj problem i powinienem jeszcze raz stworzyc temat wklejajac wypelniona ankiete, czy dlatego zebym rozwiazal problem sam robiac wszystkie rzeczy z tego "poradnika" ? Jezeli to drugie, to czytalem i nic nie pomoglo, dlatego stworzylem temat.

Gość
komentarz
komentarz

A czytałeś tytuł?

Podałeś mało danych, stanowczo za mało i zero testów.

Po to jest napisany tamten post aby wypełnić ankietę i nawet nie opisując problemu a wypełniając ankietę (+pkt) będzie wiadomo mniej więcej co się dzieje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.