x-kom hosting

500 GB - wystarczy na miesiąc?

snitch
utworzono
utworzono

Szukając usługi internetowej do codziennego, domowego korzystania (po przeprowadzce) biorę pod uwagę internet mobilny. Początkowo rozważałem Orange (250 GB miesięcznie), później trafiłem na ofertę Netii (500 GB). Szybko jednak wyczytałem, że to może być mało przy korzystaniu z użyciem laptopa.

 

Macie jakieś doświadczenia z używaniem internetu mobilnego jako daily, bez łączenia sie z innymi sieciami? Jakie macie pakiety, w jakim czasie je zużywacie (albo w jakim stopniu, jeśli na koniec miesiąca coś zostało), co robicie w sieci (wideo w HD? streaming? pobieranie dużych plików często/rzadko?) i przez ile czasu dziennie?

Gość
komentarz
komentarz

Statystyki mojego VPNa do pracy.

image.png.0e0916edf432a8bca19f181a8c2adfaf.png

 

to dzisiejsze. Nie siedze na RDPie, nie korzystam przez niego z neta itp... Na tej podstawie możesz sobie policzyć czy Ci wystarczy. Używając windowsów śmiem wątpić :(

 

Staty z routera, pokazany port WAN, niby nic nie idzie ale sam widzisz...

image.thumb.png.460bcb1a78a820c5a758d1bac484f935.png

snitch
komentarz
komentarz

@gavron7 zatem jeśli w bloku nie ma światłowodu, pakiet LTE jest wątpliwie wydajny, a ADSL nie jest już sprzedawane, to jak komfortowo łączyć się z Internetem? Jest jakaś usługa, której nie wziąłem pod uwagę?

Gość
komentarz
komentarz

A skąd wiesz że nie ma?

szukałeś?

https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/

 

Jeśli coś tam jest wpisane, a dany ISP tego nie chce Ci dać to generalnie możesz zgłosić się do UKE i zawalczyć. Po to ISP robi sprawozdania w marcu aby mapa była aktualna

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.