x-kom hosting

Fortron 350W

Grabiarz
utworzono
utworzono

Mam zamiar kupić na allegro Fortrona FSP350-60THA-P Słyszałem, że za te pieniądze jest to naprawdę świetny zasilacz, ale dziwi mnie tylko 3-miesięczny okres gwarancji. Co o nim sądzicie? Wszystkie parametry kompa mam w podpisie, a do tego dołącze jeszcze Zalman VGA VF700-Cu na grafikę.

levis
komentarz
komentarz
Mam zamiar kupić na allegro Fortrona FSP350-60THA-P Słyszałem, że za te pieniądze jest to naprawdę świetny zasilacz, ale dziwi mnie tylko 3-miesięczny okres gwarancji. Co o nim sądzicie? Wszystkie parametry kompa mam w podpisie, a do tego dołącze jeszcze Zalman VGA VF700-Cu na grafikę.

mam wlasnie tego fortrona i dzis kupuje inny bo jakos nie daje rady wiec powiem ze polecil bym raczej cos mocniejszego

Grabiarz
komentarz
komentarz

mam wlasnie tego fortrona i dzis kupuje inny bo jakos nie daje rady wiec powiem ze polecil bym raczej cos mocniejszego
A jakiego masz kompa? Bo jeśli dosyć mocnego to nic dziwnego, że nie daje rady :)
Gość
komentarz
komentarz
Mam zamiar kupić na allegro Fortrona FSP350-60THA-P Słyszałem, że za te pieniądze jest to naprawdę świetny zasilacz, ale dziwi mnie tylko 3-miesięczny okres gwarancji. Co o nim sądzicie? Wszystkie parametry kompa mam w podpisie, a do tego dołącze jeszcze Zalman VGA VF700-Cu na grafikę.

Ja bym na twoim miejscu brał 400W. A 3miesiace gwary chyba dlatego, ze te zasilacze sa sprowadzane z niemiec chyba.

Grabiarz
komentarz
komentarz
Ja bym na twoim miejscu brał 400W. A 3miesiace gwary chyba dlatego, ze te zasilacze sa sprowadzane z niemiec chyba.
Myślałem nad Fortronem 400W (kosztuje ok. 80zł), ale podobno ma słabszą linie 12V od tego 350W i lepiej już kupić słabszego (a zależy mi na cenie gdyż mam teraz troche wydatków) :)

Zapomniałem dodać, że już ponad rok jade na Megabajcie 350W :P Po opiniach w necie aż dziw bierze, że jeszcze działa =] Dlatego chciałbym jak najszybciej wymienić tą zasiłke.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.