x-kom hosting

Problem z instalką Windows 7 nie wykrywa myszki i klawiatury

Master213P
utworzono
utworzono

Cześć, wiem że ten temat był pewnie wiele razy wałkowany, ale nie mogę znaleźć rozwiązania. Zakupiłem ostatnio nowy sprzęt i gdy uruchamiam instalator Windows 7 z płyty, po włączeniu gdzie jest wybór języka itp. Myszka i klawiatura "gaśnie" instalator ich nie wykrywa i nie wiem co dalej, kombinowałem z ustawieniami w biosie, przepinałem porty i dalej nic :/ Proszę o pomoc.
Sprzęt:
Płyta główna: Msi B450M Pro-M2 MAX
Ram: HyperX Fury ddr 4 3200Mhz 16GB
Procesor: AMD Ryzen 5 3400G
Myszka: Razer DeathAdder v2
Klawiatura: Modecom Volcano Lanparty RGB

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Prawdopodobnie brakuje sterowników.

Pentium320
komentarz
komentarz

I nie będzie, chyba, że jakieś modyfikowane/nieoficjalne. A w instalatorze nie działa myszka oraz klawiatura prawdopodobnie dlatego, że oficjalny obraz nie obsługuje portów USB 3.0 (trzeba modyfikowac na własną rękę).

 

Gra nie warta świeczki, zainstaluj po prostu Windowsa 10 by oszczędzić sobie problemów.

  • Dobra wypowiedź 1
elimssmile
komentarz
komentarz
10 godzin temu, Master213P napisał:

Cześć, wiem że ten temat był pewnie wiele razy wałkowany, ale nie mogę znaleźć rozwiązania. Zakupiłem ostatnio nowy sprzęt i gdy uruchamiam instalator Windows 7 z płyty, po włączeniu gdzie jest wybór języka itp. Myszka i klawiatura "gaśnie" instalator ich nie wykrywa i nie wiem co dalej, kombinowałem z ustawieniami w biosie, przepinałem porty i dalej nic :/ Proszę o pomoc.
Sprzęt:
Płyta główna: Msi B450M Pro-M2 MAX
Ram: HyperX Fury ddr 4 3200Mhz 16GB
Procesor: AMD Ryzen 5 3400G
Myszka: Razer DeathAdder v2
Klawiatura: Modecom Volcano Lanparty RGB

Nie masz myszki i klawiatury ze standardami usb 2.0 bo z tego co wiem instalator nie utrzymuje 3.0 :p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.