x-kom hosting

Play - ukryte koszty?

Gość
utworzono
utworzono

Witam,

niedługo biorę telefon w Play w abonamencie (promocyjny - 40PLN), może nawet jutro.

Chciałbym dowiedzieć się, czy są jakieś ukryte koszty, albo jakieś poza tymi czterdziestoma złotymi miesięcznie? Jakaś aktywacja, czy coś?

Mówię o tym:

http://web.playmobile.pl/pl/play-abonament...je/abonament40/

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

damio
komentarz
komentarz

Proponuję dopytać się w Salonie Play :)

Nie miałem styczności z Play więc nie wiem...

webber
komentarz
komentarz

Dawno temu kupowałem więc już dokładnie nie pamiętam, ale wyglądało to mniej więcej tak: podpisujesz u nich wszystkie papierki, płacisz aktywację (bodaże 5 dyszek ale nie jestem pewien), oprócz tego oczywiście płacisz za sam telefon a potem już tylko abonament. Jak już mówiłem, kupowałem dawno więc nie dam głowy, że tak to wygląda.

DjConrado
komentarz
komentarz

Kupiłem telefon w abonamencie miesiące temu. Jak bierzesz telefon w abonamencie od 50zł w górę nie płacisz za żadną aktywację. Płacisz 1zł za telefon w moim przypadku i podpisujesz papiery. Żadnych ukrytych kosztów.

Gość
komentarz
komentarz
Kupiłem telefon w abonamencie miesiące temu. Jak bierzesz telefon w abonamencie od 50zł w górę nie płacisz za żadną aktywację. Płacisz 1zł za telefon w moim przypadku i podpisujesz papiery. Żadnych ukrytych kosztów.

Okej, czyli płacę pięć dych za aktywację, dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.