x-kom hosting

Jaka karte TV kupić zeby podłączyć dekonder przez eurozłącze ?

berbeto
utworzono
utworzono

Witam

mam pytanie poiadam dekoder cyfrowego polsatu i zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia go do komputera. jaką kartę TV kupić zeby to było możilwe...czy sa karty do ktorych mozna podłączyć taki sprzęt przez eurozłącze ???? dziekiza odpowiedz pzdr !

Tomek
komentarz
komentarz

Jest taka możliwość jeżeli posiadasz karte TV.

Łączysz ją z Tunerem Polsatu za pomocą np. kabla Cinch.

Jednak jest poważna wada tego na kompie i na TV możesz oglądaćjedynie taki sam program.

Nie da się zmianiać w dwóch odbiornikach kanałów jednocześnie.

Więc takie połączenie ma sens jedynie przy nagrywaniu programów.

Są do komputera specjalne karty TV z wejściem CI na karty od Polsatu Cyfrowego.

Jest jeszcze sharing czyli udostępnianie praw na inny odbiornik w tym wypadku jest też wymagana Karta TV DVB-S oraz odpowiedni sprzęt do tego.

berbeto
komentarz
komentarz

Powiem tak

mam dekoder polsatu i dzisiaj spier... mi sie TV wiec chciałbym póki nie kupie czegos nowego podłączyć go do kompa (w najbliższej przysżlości moze zainwestuje w jakies nowe okno na świat) Chodzi mi o jakiśn ajprostrzy sprzęt zeby zamiast TV mieć kompa podlączonego do dekodera...jaki kupić, TV miąlem podłączony przez eurozłącze, zapewne też da się podłączyć przez chinche (chyba tak sie pisze a jak nie to sorki) wiec co kupić...model, nazwa, czym sie kierować zeby działało w miare sensownie...???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.