x-kom hosting

Ładowarka indukcyjna

szymon7623
utworzono
utworzono

Witam. Zakładam ten temat, bo na ładowarkach to się nie znam. Posiadam smartfon LG V60 i chciałbym do niego kupić ładowarkę indukcyjną z szybkim ładowaniem (najszybszym) i tu właśnie moje zapytanie, jaką mogę kupić.  Jak możecie to podeślijcie jakąś ciekawą propozycję.

 

Smolasty
komentarz
komentarz

Tak, to ta sama ładowarka. Tylko tytuł oferty jakiś dziwny, bo ładowarka ma 15W maksymalnie, a tytuł mówi, że posiada 10W :huh:

szymon7623
komentarz
komentarz

A szybszego ładowania już nie ma ?

Smolasty
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszystko od Twojego telefonu. Nigdzie nie moge znalźć ile Watów przyjmuje podczas ładowania indukcyjnego Twój LG. Co z tego, że ładowarka będzie 15W jeśli telefon obsługuje 5W.
Jedyne co znalazłem to że działa w Qi, więc powinna obsługiwać wartość pomiędzy 5-15W, a airJuice ładuje z maksymalną mocą 15W.

 

szymon7623
komentarz
komentarz

To czyli co ? Ładowarka indukcyjna nic mi nie pomoże ?

Bo ja mam taki problem z ładowaniem sieciowym nie wiem czy tak wina ładowarki czy mam zrąbane wejście w telefonie. Bo raz ładujesz szybciej raz wolnjej

20210803_190649.jpg

Posiadam taką ładowarkę

Smolasty
komentarz
komentarz

Ładowarka obłsuguje szybkie ładowanie, więc albo adapter, albo kabel jest uszkodzony. Gniazdo raczej bym wykluczył, bo jeśli nie musisz go ugniatać, żeby ładować telefon to po prostu działa.
Ładowanie indukcyjne zawsze będzie wolniejsze.

szymon7623
komentarz
komentarz

Ale problem w tym ze kabel wymieniłem. A jak ruszę kablem przy gnieździe w telefonke to rozpacza ładowanie.

gavron7
komentarz
komentarz
Ale problem w tym ze kabel wymieniłem. A jak ruszę kablem przy gnieździe w telefonke to rozpacza ładowanie.
Każdy jak rozpacza czyli płacze To znaczy że coś go boli. Pewnie u ciebie jest podobna sytuacja default_wink.png

Po prostu masz problem z gniazdem i tyle. Zobacz czy śmieci w gnieździe nie masz...
Smolasty
komentarz
komentarz
12 minut temu, szymon7623 napisał:

Ale problem w tym ze kabel wymieniłem. A jak ruszę kablem przy gnieździe w telefonke to rozpacza ładowanie.

W tym przypadku to albo gniazdo uszkodzone, albo tak jak pisze Gavron zaśmiecone.

marand97
komentarz
komentarz

Poodpinam się pod temat. Moim zdaniem ciekawa jest ta ładowarka indukcyjna:

https://www.euro.com.pl/ladowarki-sieciowe/baseus-lad-indukcja-qi-card-15w-czarna.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI2a3k1dOX8gIVCdTtCh2E2wR3EAQYBCABEgIMQvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Sam zastanawiałem się , czy by sobie jej nie kupić w Euro aczkolwiek konsultant mi tam od raził ogólnie kupowanie ładowarki indukcyjnej. jak myślicie mimo wszystko warto?

Baseus to coraz bardziej rozpoznawalna marka. mam z niej kable do ładowania i nie powiem są lepsze niż fabryczne od Apple.

szymon7623
komentarz
komentarz

Gniazdo mam czyste. A wymiana takiego gniazda to chyba nie jest tania sprawa ?

gavron7
komentarz
komentarz

Lekko 50 zł minimum

szymon7623
komentarz
komentarz

Muszę popytać u mnie na mieście ale pewnie jak zwykle będzie z tym problem bo ja to nic do tego modelu telefonu nie mogęu nas  dostać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.