x-kom hosting

Nokia E51

airdamien23
utworzono
utworzono

Poszukuje do Nokii E51 oprogramowania office 2007 czy coś takiego jeżeli coś takiego istnieje ;) ? i czy to powinno być zainstalowane w Quickoffice ? a przy okazji szukam jakiegoś dobrego programu do odtwarzania muzyki MP3 może winamp się znajdzie ? :) taki programik w którym moge cafać czas odtwarzania.

Proszę o pomoc

damio
komentarz
komentarz
oprogramowania office 2007

OfficeSuite

odtwarzania muzyki MP3

LCG Jukebox

wszystko to znajdziesz na www.ipmart-forum.com :)

airdamien23
komentarz
komentarz

Ja niewiem jakiego mam Symbiana i gdzie co i jak :) ?

Proszę o pomoc

bingo
komentarz
komentarz
Ja niewiem jakiego mam Symbiana i gdzie co i jak :) ?

Proszę o pomoc

Musisz szukać aplikacji pod s60v3... ;)

airdamien23
komentarz
komentarz

Chciałbym się spytać przy okazji o "ładowanie komórki" Czy musze ją rozładować całkiem aby ją bezpiecznie ładować ? czy jak mi zostanie pare procent to moge spokojnie ją ładować ?

Gość
komentarz
komentarz
Chciałbym się spytać przy okazji o "ładowanie komórki" Czy musze ją rozładować całkiem aby ją bezpiecznie ładować ? czy jak mi zostanie pare procent to moge spokojnie ją ładować ?

Najlepiej na początku baterię 'sformatować', czyli pierwsze kilka razy rozładować baterię do końca i podłączyć do ładowania na 12 godzin.

bingo
komentarz
komentarz
Chciałbym się spytać przy okazji o "ładowanie komórki" Czy musze ją rozładować całkiem aby ją bezpiecznie ładować ? czy jak mi zostanie pare procent to moge spokojnie ją ładować ?

Możesz spokojnie doładowywać komórkę w każdej chwili, niezależnie od tego czy jest już na wyczerpaniue czy nie...

;)

kamilze
komentarz
komentarz

Jesli to bateria polimerowa to nie wolno ci dopuscic do tego zeby sie calkowicie wyladowala . A ladowac mozesz kiedy ci sie podoba bo te baterie nie posiadaja efektu zapamietywania.

Ethrid
komentarz
komentarz

Mój kumpel miał Nokię Eseries 51 i wszystko znalazł w google:

Nokia E51 lub Nokia Eseries 51

Wszystko powinieneś znaleśc.

mateusz50j
komentarz
komentarz

mżesz spokojnie ładowa bateri kiedy tylko chcesz.Po pierwszym naładowaniu zalecane jest rozładowanie jej do końca

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.