x-kom hosting

Wolniejsze pobieranie na nowym sprzęcie.

Kurt_21
utworzono
utworzono (edytowane)

Hejka,

 Kilka dni temu zakupiłem laptop lenovo legion 5. Pobieranie na tym urządzeniu jest dużo wolniejsze niż na moim pc, na laptopie wynosi około 2.00mb/s a na pc dochodzi do 8.00mb/s, dodam że nie korzystam z kabla tylko wifi i zastanawiam się w czym rzecz. Karta sieciowa na tych urządzeniach ma jakieś ograniczenia ? Czy połączenie przez kabel mogłoby rozwiązać problem?

Screenshot_1.png

Kurt_21
komentarz
komentarz

1. Voice-Net S.A.

2. światłowód

3. mikrotik routerboard rb951ui-2hnd

4. Screenshot_1.png.808c5ff42a080010d3532b29d7710060.png

 

5. Łączysz się po kablu / wifi?

6. Tylko na jednym

 

Gość
komentarz
komentarz

1 to pod ankieta masz pkt.
2 bardziej chodziło mi o tekst który tam jest abyś sobie poczytał... Masz problem z wifi więc poczytaj tamto

A tak poza tym to gdzie ty masz światłowód podłączony???

Myślę że rzeczywiście światła to musisz mieć jeszcze jedno urządzenie

Gość
komentarz
komentarz

Z czym się ten laptop łączy? Jaki dostawca i rodzaj internetu?

Gość
komentarz
komentarz
Z czym się ten laptop łączy? Jaki dostawca i rodzaj internetu?
Odpowiedzi masz wyżej z ankiety....
Gość
komentarz
komentarz

Jaką masz prędkości tego światłowodu po kiblu? Pisz prawidłowo jednostki prędkości internetu. 

 

Gość
komentarz
komentarz
Jaką masz prędkości tego światłowodu po kiblu? Pisz prawidłowo jednostki prędkości internetu. 
 
Nie wiem czy zauważyłeś mojej wypowiedzi ale albo kolega ma jeszcze jakieś urządzenie albo nie ma światłowodu
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Dlatego kolego wyżej dopytuje. ;) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.