x-kom hosting

Najlepszy internet w mojej okolicy

Wolfusiej
utworzono
utworzono

Siemka, od paru lat borykam się z ogromnymi problemami z int ernetem,  mam internet od orange (Modem livebox 2.0) i oferowano mi 50mb/s w umowie, co jak na obecny internet nie będe ukrywał jest bardzo satysfakcjonujące, mieszkam na ulicy koneckiej w stąporkowie, czy jest ktoś w stanie sprawdzić najlepszą ofertę dla mnie? Chciałbym zaznaczyć że mam dwu piętrowy dom, i żeby mieć internet na górze musze korzystać z adaptera od tplinka, ale przy samym modemie kolorowo też nie jest ,12 pobierania 1.5 wysyłania, więc najlepiej jakby dostawca proponował coś z dużym zasięgiem, ceny abonamentu nie grają dużej roli, ale żeby nie przekraczała stówki miesięcznie.  

image.png

gavron7
komentarz
komentarz

1.Albo podaj współczesne GPS albo pełny adres kod pocztowy i województwo albo sam sobie sprawdź wyszukiwarka.uke.gov.pl

2. Nie ma czegoś takiego co piszesz "z dużym zasięgiem". Nie chcę Cię martwić ale cokolwiek byś nie miał będzie tak samo.
Czemu? Nie chce mi się kolejny raz pisać tego samego
https://www.forumpc.pl/topic/486831-pewnie-tu-jest-tw%C3%B3j-problem-przeczytaj-zanim-za%C5%82o%C5%BCysz-w%C4%85tek/?tab=comments#comment-2918750

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.