x-kom hosting

Czemu sie tak dzieje??

matismatis93
utworzono
utworzono

Witam!! Mam pytanie dlaczego w folderze WINDOWS na dysku C w niektórych plikach nazwa jest pokazana na niebiesko a w niektórych nie to nie tylko sie dzieje w folderze WINDOWS ale i na innych partycjach tez w folderach. Czy to jakiś wirus??

Czekam na odpowiedzi!

grzeg16
komentarz
komentarz

Ja też tak mam i to raczej nie jest żaden wirus

Liber
komentarz
komentarz

na bank nie wirus hihi;) to jest tylko cos przestawione, tylko nie wiem co;) - mi sie czcionka gdzieniegdzie zmienila na zielono heheh. bez obaw

  • 2 tygodnie później...
Chlebak
komentarz
komentarz

To są drogi kolego skompresowane pliki.Pewnie robiłeś oczyszczanie dysku bo Ci wywaliło ikonke w trayu że dysk pełny(inaczej pewnie byś tego nie zrobił)i zaznaczyłeś opcje "kompresuj stare pliki" :o

Przemek
komentarz
komentarz

jest taka opcja w narzedziach opcji foldero... "pokazuj zaszyfrowane lub skompresowane pliki w kolorze" jak to odznaczysz to wszytsko wroci do normy tylko ze to w niczym nie przeszkadz i nie jest to zaden wirus

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.