x-kom hosting

Thunderbird

1kot1kot
utworzono
utworzono

Dzień dobry, 

Witam Forumowiczów :) 

Proszę o pomoc ponieważ zniknął  mi przycisk "wyślij" , a pojawił się "wyślij później". Nie mogę wysyłać poczty w Thunderbird i nie wiem jak to cofnąć.

Pozdrawiam - Marzena

Udało mi się samej...

W każdym razie miło mi było tu się zarejestrować, może kiedyś uda się skorzystać z podpowiedzi. Pozdrawiam 

gavron7
komentarz
komentarz
Dzień dobry, 
Witam Forumowiczów :) 
Proszę o pomoc ponieważ zniknął  mi przycisk "wyślij" , a pojawił się "wyślij później". Nie mogę wysyłać poczty w Thunderbird i nie wiem jak to cofnąć.
Pozdrawiam - Marzena
Udało mi się samej...
W każdym razie miło mi było tu się zarejestrować, może kiedyś uda się skorzystać z podpowiedzi. Pozdrawiam 
Jeszcze powiedz jak to naprawiłas ;)

Stawiam że napisałaś przycisk że jesteś offline
  • 1 rok później...
HannaMontana
komentarz
komentarz

@1kot1kot

Mam nadzieję, że u Pani wszystko się udało. 
Mam pytanie jak przenieść książkę adresową z Thunderbirda do Outlooka. Czy jest jakiś łatwy sposób, aby to zrobić?

HannaMontana
komentarz
komentarz

Udało mi się znaleźć informacje na własną rękę. Może komuś się to przyda. Ten artykuł na emailadepts ma krok po kroku jak przenieść książkę adresową z Thunderbirda do Outlooka. 
Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.