x-kom hosting

Kupić xbox one x czy series s a może xsx

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Tomsi ,
gracz xboxa
utworzono
utworzono

Tak samo jak w temacie zakładając oczywiście że xbox one x z grami i pierdółkami kosztuje około 700-600 złoty 

 

Głównie to bym patrzył na cene 

 

A mam telewizor 50 hz z 4k oraz w przyszłoścu monitor iyama 2470hs 165 hz 1080p

  • 3 tygodnie później...

  • Rekomendowana odpowiedź
Tomsi
komentarz
komentarz

Ogólnie rzecz biorąc nie ma zbytnio sensu pchać się w starą generacje. Bo za jakiś czas będą wychodzić gry, które na np. Xbox Series S/X będą znacznie lepiej wyglądać/chodzić/więcej dostępnych rzeczy będzie (czyt. GTA 5 Online - tuning większy na Series S i X) niż jeżeli na Xbox One/ X. Dlatego lepiej dopłacić i kupić lepszy - mocniejszy sprzęt. 

 

Xbox One Series S nie ma napędu. Więc tylko i wyłącznie gry cyfrowe oraz jest słabszy od Series X ---> Co ogólnie jak dla mnie od razu dyskwalifikuje tą konsolę. Ponieważ wolę mieć wybór czy kupuje cyfrówki czy też nośniki fizyczne. 

 

 

Jak kierujesz się budżetem to kupno Xbox One X wchodzi w grę tylko i wyłącznie przy bardzo dobrej cenie.

 

Jak masz jakieś pytanie na temat Xboxów to wal śmiało :)

 

Posiadam Xbox classic, Xbox 360 Elite Jasper, Xbox One Fat 1TB, PS2, PS3, PS4.

Więc jakąś tam wiedzę o konsolach mam :) . 

 

 

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.