x-kom hosting

Karta TV

Przemek_Młody
utworzono
utworzono

Sprawa wygląda tak. Mam kartę TV Leadtek WinFast 2000xp i pewnego dnia przestała działać. Gdy włączam pogramik pojawia sie komunikat Cannot find any video capture device Co kolwiek to znaczy.Wiem że kiedyś usunąłem w Ccleaner ten program dołączony do karty z AUTOSTARTU- nie wiem czy to moglo mieć jakiś wpływ).

Jak włańczam komputer to pojawia mi się dymek "Znaleniono kontroler multimediów wideo" czy jako tam. Usunąłem jeszcze raz ten program i zainstalowałem ponownie ale ten komunikat pojawia się nadal.

W menadźer urządzeń mam żółty znak zapytania inne urządzenia => kontroler multimediow wideo.

Dodam że komputer mam od połowy stycznia a zepsuła mi się klawiatura bezprzewodowa, czytnik kart pamięci. Nie wiem czy to wina wadliwego sprzętu (mojego pecha :( ) czy może całego zestawu komputerowego.

Proszę o pomoc co mam z tym zrobić żeby działało.

Gość
komentarz
komentarz

Miałem takie coś, jeżeli masz do anteny podłączony to sprawdz czy kable są dobrze przypięte. Możesz spróbować przeinstalować sterowniki.

Przemek_Młody
komentarz
komentarz

pobrałem te sterowniki ale jak mam je teraz zainstalować?? W folderze są plik typu: plik systemowy, wykaz zabezpieczeń, informacje instalatora. Co z tym zrobić??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.