x-kom hosting

Potrzebuję Routera na ADSL

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: kubikolos ,
kubikolos
utworzono
utworzono

Witam. Poszukuję normalnego routera na ADSL gdyż obecny jest beznadziejny i nadaje się jedynie na szrot. Jaki router wybrać? Na obecnym mam zamknięte porty NAT w grach przez co jest problem z połączeniem. Za rady eksperta dziękuję. XD 

gavron7
komentarz
komentarz
Witam. Poszukuję normalnego routera na ADSL gdyż obecny jest beznadziejny i nadaje się jedynie na szrot. Jaki router wybrać? Na obecnym mam zamknięte porty NAT w grach przez co jest problem z połączeniem. Za rady eksperta dziękuję. XD 
Uparty jestes...
po raz 3 to samo napisze - rozumiesz że porty trzeba przekierować! I nie są to "porty NAT"?!
  • Haha 1
kubikolos
komentarz
komentarz (edytowane)
22 minuty temu, gavron7 napisał:

Uparty jestes...
po raz 3 to samo napisze - rozumiesz że porty trzeba przekierować! I nie są to "porty NAT"?!

Nie, nie trzeba geniuszu. Od razu po odpaleniu asusa z fabryki NAT w grze miałem OTWARTY. Założę, kolejny raz i kolejny i następny. Piszesz nie na temat. Pytam o router, ale ekspert wie lepiej ;)  Szkoda, że nie mogę zablokować całkowicie abym w ogóle nie widział postów tego eksperta. 

gavron7
komentarz
komentarz
Nie, nie trzeba geniuszu. Od razu po odpaleniu asusa z fabryki NAT w grze miałem OTWARTY. Założę, kolejny raz i kolejny i następny. Piszesz nie na temat. Pytam o router, ale ekspert wie lepiej   Szkoda, że nie mogę zablokować całkowicie abym w ogóle nie widział postów tego eksperta. 
Też napisałem... Asus w default włączone UPnP... Czytaj kolego czytaj
  • Haha 1
kubikolos
komentarz
komentarz (edytowane)

Sam czytaj. Kolegami nie jesteśmy. FB ma tak damo geniuszu lecz NAT zamkniety. Czytaj ekspercie czytaj. Chcesz zabłysnąć, ale nie wychodzi. Powstrzymaj się w następnym temacie i nie odpowiadaj.  @Niebieska Można blokować ludzi na stałe? 

  • Haha 1
gavron7
komentarz
komentarz

Chyba jednak się wybiorę w weekend na północny zachód Polski...

Kierunek Krępsko/Koszalin/Szczecin...

 

 

  • Haha 1
kubikolos
komentarz
komentarz (edytowane)
31 minut temu, gavron7 napisał:

Chyba jednak się wybiorę w weekend na północny zachód Polski...

Kierunek Krępsko/Koszalin/Szczecin...

 

 

Dalej odbiegasz płaczku od tematu. Jakim żałosnym człowiekiem trzeba być aby zamiast napisać odsyłać każdego do linków XD Beka w choy z typa. Jak mnie ktos irytuje to zwyczajnie nie odpisuje albo olewam, ale Ty masz ewidentnie problem.  Dalej czekam na propozycję, ale nie od Ciebie bo od Ciebie się niczego człowiek nie nauczy. Wybieraj się do lekarza jak najszybciej. Myślisz, że się boję takiego leszczyka? Dziecko ile Ty masz lat XD Beka w choy. Zamiast napisać jak człowiek to płacze jak przedszkolak :D Próbuj dalej. Pomoc eksperta jest nieoceniona. Jełop jak chuj. Bez odbioru płaczku. 

gavron7
komentarz
komentarz
Dalej odbiegasz płaczku od tematu. Jakim żałosnym człowiekiem trzeba być aby zamiast napisać odsyłać każdego do linków XD Beka w choy z typa. Jak mnie ktos irytuje to zwyczajnie nie odpisuje albo olewam, ale Ty masz ewidentnie problem.  Dalej czekam na propozycję, ale nie od Ciebie bo od Ciebie się niczego człowiek nie nauczy. Wybieraj się do lekarza jak najszybciej. Myślisz, że się boję takiego leszczyka? Dziecko ile Ty masz lat XD Beka w choy. Zamiast napisać jak człowiek to płacze jak przedszkolak Próbuj dalej. Pomoc eksperta jest nieoceniona. Jełop jak chuj. Bez odbioru płaczku. 
Czyli jednak to Ty ;) dobrze Cię namierzyłem
  • Haha 1
  • Rekomendowana odpowiedź
kubikolos
komentarz
komentarz
8 minut temu, gavron7 napisał:

Czyli jednak to Ty ;) dobrze Cię namierzyłem emoji14.png

Naah, nie ja ;) Namierzać to sobie lekarza możesz bo nikt się na takie pitu pitu nie nabiera. Forumowy ekspert co wszystkich pod linki odsyła xD Bekę mam z Ciebie ekspercie :D Najlepszy Polski Ekspert XD 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.