x-kom hosting

Zaangażowanie pracownicze w branży IT - praca magisterska

Fiorehelium
utworzono
utworzono

Dzień dobry! :)

Piszę pracę magisterską na temat zaangażowania organizacyjnego w branży IT. W związku z tym przeprowadzam badania ankietowe. Ponieważ zawsze chciałam mieć coś wspólnego ze wspomnianą przeze mnie branżą, zdecydowałam się podjąć taki, a nie inny temat pracy. Teraz jednak poszukuję osób chętnych do wypełnienia mojej ankiety (10-15 minut), którą znajdziecie w tym linku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScw58Uo4T8agLD1zBzEPMTDemBCs7G0hfyCLrNajbYimSEU7A/viewform?usp=pp_url . Z góry dziękuję za jej uzupełnianie, to naprawdę dużo dla mnie znaczy. Byłoby mi również niezmiernie miło, jeśli ktoś zdecydował się rozesłać ankietę do swoich znajomych z branży. Przeprowadzenie takich badań ma dla mnie nieocenioną wartość, bo będę mogła w naukowy sposób włożyć swój wkład do branży IT. 

Fiorehelium
komentarz
komentarz

Nadal poszukuję chętnych osób badanych, ogłoszenie aktualne :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.