x-kom hosting

Moje stanowisko pracy ......

autococker
utworzono
utworzono

Załozyłem ten temat gdyz jestem ciekawy jakie rozwiazania macie wprowadzone w miejscu gdzie niektorzy z was spedzaja wiekszosc czasu :o

stanowisko1dn1.th.jpg

stanowisko2jq6.th.jpg

A to takie udogodnienie ktore kosztowało mnie w promocji chyba ok 25 zł .Jest to

podkładka pod mysz ktora zrobilem z patelni teflonowej,jak byscie widzieli miny ludzi

w markecie jak smarzyłem swojego gryzonia w czasie przymierzania :D .

Najlepsza "podkładka" okazała sie patelenka z firmy T.....L z tym czerwonym termicznym

miernikiem na srodku ,teraz mycha to jezdzi jak by była na poduszcze powietrznej :lol:

podkadkaxo9.th.jpg

Stanowisko nr 2 jest mojej zony :) czasami korzystam z niego jak sprzet spale lub cos innego namotam w kompie :>

Fafu
komentarz
komentarz

Heheh podkładka z patelni :> Dobre :>

  • 2 tygodnie później...
zeniTh
komentarz
komentarz

hehe no faaaaajjnie ty takiego kompa masz a zona zloma ... dyskryminacja kobiet :D

moje stanowisko pracy wygladalo tak jewszcze 2 miesiace temu :D :

552a4da192dc2383m.jpg

teraz jest calkiem inaczej p.s. teraz mam nowa klawiature i inaczej jest wszystko porozstawine

Evil
komentarz
komentarz

Ale wy macie porządek przy kompie :D U mnie na biurku leży wpizd** płyt, zwykle talerz z obiadu :D Duzo szklanek, rozne śmieci itp itd :D A komp nie jest wsuniety pod biurko tylko wysuniety bez bez prawej i lewej obodowy, pełno śrubek na ziemi itp :D

Takie już moje życie bałaganiarza :lol:

zeniTh
komentarz
komentarz

no to wlasnie dla tego dalem zdjecie z przed kilku miesiecy zeby nie pokazyweac tego co mam teraz :D

  • 2 tygodnie później...
Fafu
komentarz
komentarz

W związku z tym że zrobiłem tak jakby porządek w pokoju postanowiłem dać swoje fotki kompa :D

00e6b419d8e92725.jpg

346e9ba95da754d3.jpg

:P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.