x-kom hosting

Zmiana języka wyświetlania

OchiAch
utworzono
utworzono

Dobry wieczór :) Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie pomóc.

Kupiłam komputer dla mamy i wszystko było okej do momentu, w którym osoba od której go kupiłam nie przywróciła ustawień fabrycznych i nie usunęła wszelkich danych z dysku, bowiem język podstawowy to niemiecki. Ponieważ nie sądziłam, że będzie z tym problem, to kupiłam go, bo cena okej, komputer też nie najgorszy. No i problem w tym, że próbuję od kilku godzin ale nie wiem jak zmienić język wyświetlania. Ten chłopak mówi, że ktoś mu zmieniał i nie było problemu z tym, ale on nie wie jak to zrobić.

System to Windows 7 Home premium.

 

Bardzo dziękuję za pomoc :)

OchiAch
komentarz
komentarz

Niestety ale ja nie mam opcji instalacji języków... :( już próbowałam, wszędzie pokazują, że jest w tym miejscu, a ja nie mam. Datę i klawiaturę mam zmienioną, przeglądarki wiadomo działają po polsku, programy polskie także, ale cały system nie.

Nie ma języków.png

  • 3 tygodnie później...
Dark_Moon
komentarz
komentarz

Zmiana języka począwszy od Win 8.1 nie jest problemem ale Win 7 to problemy tylko jedna jakaś tam wersje to robiły legalnie i bez problemu Ultimate i Windows 7 Enterprise. W twoim przypadku (Windows 7 Home ) normalna zmiana na polski nie jest możliwa. Jest to możliwe ale omijając licencję i trzeba tego poszukać w internecie. ja tego nie mogę opisywać na forum. To tak jak w Killer "Wiem ale nie powiem"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.