x-kom hosting

ASTA-net sama nie wie czy mają tutaj światłowód czy nie

arszolek77
utworzono
utworzono (edytowane)

Jakiś czas temu kopali u mnie światłowód oznaczyli miejsce dostępu pomarańczową tasiemką przywiązaną do płotu wychodzącą z ziemi. Na ich stronie informacja że nie są w moim zasięgu (w zasięgu jest 6 domów na 40 (przy prawie każdym z 40 jest tasiemka)) telekonsultant stanowczo mówi że światłowodu nie ma i że podciągnięcie kabla będzie kosztować parę tysięcy. Dzisiaj zastałem reklamę oto tego światłowodu w skrzynce. Według mapy UKE-Urzędu Komunikacji Elektronicznej nie jest planowana rozbudowa a według mapy "Centrum projektów Polska Cyfrowa z dopisiem .gov czyli rządowe już ta rozbudowa jest planowana. Co robić ?

Edytowane przez arszolek77

gavron7
komentarz
komentarz

Nie wiem, możesz się wykąpać, pojechać nad morze, w góry czy cokolwiek innego. To Twoje życie.

Czego oczekujesz od forum? Abyśmy zrzute zrobili i światło Ci wkopali?
To co "wystaje" to poprostu wkopany arot przypuszczalnie z pilotem i ta "tasiemka" jest właśnie pilotem. Światła tam nie ma bo nikt nie będzie dokładał do interesu.

W takim wypadku podłączenie tylko Ciebie może nieść koszty nawet i paręnaście tysięcy o ile nie więcej...

arszolek77
komentarz
komentarz

nie wiem czy przypadkiem stawiali taśiemke przy kazdej działce z napisem "kabel telekomunikacyjny z wykopaną dziurą i dawali ulotke ze są tutaj jednoczesnie na stronie mówiąc ze nie ma ich

gavron7
komentarz
komentarz

Ale to normalna praktyka.

Jak ścigaliśmy się z TOYA w Gałkówku (pod Łodzią), to po położeniu magistrali pierwszego klienta podłączyliśmy dopiero po ok. 6ciu miesiącach. Także jest taka piosenka Urszula - Konik na biegunach "za rok może dwa..."

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.