x-kom hosting

Problem z RTX 3070 - błąd w systemie/nie mogę uruchomić sterownika

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: FobaBett ,
FobaBett
utworzono
utworzono

Cześć,

 

Posiadam kartę graficzną RTX 3070 od Gigabyte, dzisiaj podczas ostrego ciupania w grę wywaliło mi prąd na sekundę, po czym komputer się zrestartował, jednak zrestartował się z problemem.

Wygląda to tak, że nie mogę ustawić rozdzielczości 1440p na monitorze, nie widzę nvidia control panel (nie mogę też go włączyć), a w urządzeniach widnieje taki błąd, jak na screenach poniżej. W ogóle jakby system widział kartę, ale nie mógł jej używać?

Reinstalacja na czysto sterowników nie pomaga, odinstalowanie urządzenia a następnie szukanie zmian sprzętu i ponowna instalacja sterowników również nic nie daje, po prostu nie mogę ich nawet włączyć po instalacji.

Czy spierdzieliła mi się karta graficzna?

Pomocy :(

 

obraz.png.7cc1e51f9acfcc8b5d7e8e66fe00fd76.png

FobaBett
komentarz
komentarz

Gawel Dzięki, odinstalowałem, następnie zainstalowałem ponownie po restarcie i problem nadal występuje. Sterowniki niby są, jednak ciągle jakiś błąd, nie mogę otworzyć nvidia control panel, zmienić rozdzielczości itp. :/

  • Rekomendowana odpowiedź
FobaBett
komentarz
komentarz

Update: miałem konflikt pomiędzy sterownikami do UPSa a sterownikami nvidii. Chodzi tutaj o sterowniku UPSilon 2000. Odinstalowanie ich pomogło, temat zamknięty

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.