x-kom hosting

Nie pamiętam maila do konta Google (logowanie na YouTube)

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Anawa ,
Franectheturtle
utworzono
utworzono

Cześć. Mam problem z moim kontem google, a właściwie z kanałem na yt.

Pamiętam nazwę kanału, mam link do niego, pamiętam też hasło, jedyna rzecz której mi brakuje to email. Zapomniałem emaila którego używałem do logowania się, a formatowałem komputer. Więc stąd moje pytanie:

Czy da się jakoś zdobyć email na podstawie nazwy kanału/zalogować się bez emaila? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

gavron7
komentarz
komentarz

Naprawdę irytuje mnie młode pokolenie i to bardzo .. prowadzą kanały na YT, są tacy zaradni ... Na swoich kanałach jeden przez drugiego sprawdzają podstawowe prawa fizyki, dziwią sie odnośnie podstawowych praw fizyki i z niedowierzaniem patrzą na cały świat....
Tacy wszyscy mądrzy ale kuwa głupiego loginu nie pamiętają...!?!

TAK istnieje wiele opcji logowania właśnie na wypadek kretynizmow. Np po nr telefonu ..

Pomijam fakt że można kliknąć zapomniałem hasła, ale po co klikać i sprawdzać, lepiej zapytać na forum

Franectheturtle
komentarz
komentarz

Po 1: skąd ta pewność co do mojego wieku? Po 2: Posiadam naprawdę wiele maili, prywatne, służbowe, zwykłe multiki na pewne potrzeby, niekoniecznie będę pamiętał wszystkie. Po 3: Jeśli jesteś taki mądry to po pierwsze, jakim trzeba być cepem żeby nie odróżniać loginu od hasla (tak, chodzi o Ciebie).

Po 4: Jak śmiesz oceniać inteligencję drugiego człowieka nie znając PODSTAWOWYCH zasad interpunkcji? :lol2:

Po 5: Sprawdziłem pozostałe opcje logowania, nie jestem w stanie ich użyć, ale nie wyjaśnię Ci tego bo jesteś "za mądry" by to zrozumieć.

  • Rekomendowana odpowiedź
Anawa
komentarz
komentarz

Nie bardzo możemy pomóc, ponieważ pozostaje tylko to, co oferuje YouTube (a właściwie Google, bo rozchodzi się o konto Google). Na stronie z odszukiwaniem swojego adresu e-mail (link na stronie logowanie "Nie pamiętasz adresu?") należy podać albo numer telefonu albo adres pomocniczy, który jest powiązany z kontem. Jeżeli podczas rejestracji konta podałeś fikcyjne dane to trudno będzie odszukać takie konto... W takim przypadku pozostaje wpisywanie adresów e-mail, z których kiedyś korzystałeś (albo wydawało Ci się, że korzystałeś)...

mail.png.fd67f332141db618d020edb4843a7412.png

Franectheturtle
komentarz
komentarz

@Anawa Dzięki wielkie. Jak widać da się odpowiedzieć bez złośliwości, jak człowiek człowiekowi. Pozdrawiam i miłego dnia.

gavron7
komentarz
komentarz
Po 1: skąd ta pewność co do mojego wieku? Po 2: Posiadam naprawdę wiele maili, prywatne, służbowe, zwykłe multiki na pewne potrzeby, niekoniecznie będę pamiętał wszystkie. Po 3: Jeśli jesteś taki mądry to po pierwsze, jakim trzeba być cepem żeby nie odróżniać loginu od hasla (tak, chodzi o Ciebie).
Po 4: Jak śmiesz oceniać inteligencję drugiego człowieka nie znając PODSTAWOWYCH zasad interpunkcji? 2:
Po 5: Sprawdziłem pozostałe opcje logowania, nie jestem w stanie ich użyć, ale nie wyjaśnię Ci tego bo jesteś "za mądry" by to zrozumieć.
W pewnym momencie swojego życia będziesz wiedzieć, że ktoś jeszcze ma mleko matki pod nosem.
A co do interpunkcji (choć akurat nie wiem co w mojej wypowiedzi jest nie tak) to możesz od razu pisząc do google zgłosić że asystent google tak, a nie inaczej pisze co uważasz za błąd. (Tak - prawie wszystkie moje wpisy robi za mnie asystent).
W sumie bardziej do Twojej wypowiedzi można się przyczepić bo (przynajmniej na tapatalku) nie ma np enterow, a generalnie punktując coś powinny być bo jest to lista. No ale to taka pewnie moja fantazja bo pewnie tak teraz w szkołach nie uczą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.