x-kom hosting

Spuchnięta bateria,czy wygięty telefon, pomocy!

Kandar2
utworzono
utworzono

Witam, mam problem wczoraj upadł mi telefon ale szybko go podniosłem i schowałem do kieszeni, gdy na spokojnie 4 godziny później go wyciągnąłem podłąćzyłem do komputera,  a następnie wziąłem go w dłom zauważyłem wygięcie. Nie wiem czy to zwyczajne wygięcie czy spuchnięta bateria. Telefon się normalnie ładuje,bateria nie spada w szybkim tempie, wszystko działa normalnie. Dołączam zdjęcia. 

ddd.jpg

spuchnięta bateria.jpg 2.jpg

spuchnięta bateria.jpg 3.jpg

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Jak ci spadł to mógł się wygiąć 

a w ogóle c o to za telefon ?

Kandar2
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik LG K41S. Jeśli spadł to mógł się wygiąć,ale boję się że jeśli to bateria to może wybuchnąć, czy można to jakoś zdiagnozować?

 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Gdyby spuchła bateria to rozdarło by telefon.

 

 

a z dużej wysokości spadł ? i na co 

Kandar2
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik Jak wsiadałem do auta to wypadł mi z kieszeni odbił mi się o podwozie i spadł na ziemię. Ale gdy go wziąłem szybko w dłoń to nie poczułem różnicy,dopiero później własciwie to nawet kolega zauważył jak odpiąłęm go do komputera że jest wygięty. 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Raczej tylko się wygiął 

Jak by bateria spuchła to by raczej tak wyglądał 

obraz_2021-06-25_171245.png

Kandar2
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik Ale przecież nie jest to reguła,a ten smartfon tu pokazany jest dość stary, nie wiem co o tym myśleć,a jak wygląda sprawa eksplozji baterii,jest to możliwe?

 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Gdyby spuchła bateria to na 99% wydarło by ci wyświetlacz albo plecki , jeżeli bateria spuchła i  nie strzeliła to taka zostanie ale takiej baterii już nie polecam ładować 

spuchnięta bateria wypycha wyświetlacz albo plecki telefonu a nie wygina go 

Kandar2
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik Czyli twoim zdaniem nie ma się czego obawiać, i z baterią wszystko okej?

 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

moim zdaniem nie ma się czego obawiać, k41s nie jest jakiś super wytrzymały jak odbił się o podwozie to się wygiął 

Kandar2
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik Okej,dzięki za pomoc. 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.