x-kom hosting

Premiera Windows 11

Anawa
utworzono
utworzono

Dzisiaj Microsoft zaprezentował Windows 11 :)

 

 

Więcej informacji: https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-11

 

Jak Wam to się widzi... ? :)

Gość
komentarz
komentarz

Hahha normalnie coraz bardziej przypomina pingwina, ktoś zaraz powie że maca przypomina ale pingwiny były pierwsze :)

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Niebieska
komentarz
komentarz

Cóż, co drugi Windows jest udany... ;) Taki trochę płaski, zobaczymy jak będzie się sprawował.

  • Dziękuję 1
eryk93
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to mięszanka maca i Linuxa :D

z funkcjami windowsa

Zobacze na PC jak to będzie chodzić, ale pewnie błędów będzie co nie miara :D

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

win 11 

obraz_2021-06-25_181353.png

  • Haha 2
ahaed
komentarz
komentarz
21 godzin temu, Niebieska napisał:

Cóż, co drugi Windows jest udany... ;)

 

100% racji.

Miałem 98, XP, dosłownie chwilę Vistę (masakra), 7 i teraz 10.

Czyli poczekam na Win 12 ;)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Którego miejmy nadzieję że nie będzie bo 10 miała być ostatnim.

 

A jak będzie to już będzie w 100% linuxem :P bo pewnie do tej pory jeszcze więcej rzeczy "zerżną"

Googlacz
komentarz
komentarz

Polecam film

  • Dobra wypowiedź 1
Googlacz
komentarz
komentarz
Dnia 24.06.2021 o 22:53, Anawa napisał:

Dzisiaj Microsoft zaprezentował Windows 11 :)

 

 

Więcej informacji: https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-11

 

Jak Wam to się widzi... ? :)

directx 12 wymagany i nie odpali poniżej 8gen intela oraz potrzebne jest tpm...

według mnie troche bezsensu bo słabsze komputery do 2025 zostawili w d*pie

co prawda jest niby to wsparcie 10 do 2025 ale sami wiemy jak będzie, ms głównie skupi się na 11 a 10 będzie gdzieś w tyle

Dodatkowo 11 nie wspiera dual boota wiec linux i windows na jednym PC w tej chwili odpada co też jest dużym minusem szczególnie dla programistów.

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz
directx 12 wymagany i nie odpali poniżej 8gen intela oraz potrzebne jest tpm...
według mnie troche bezsensu bo słabsze komputery do 2025 zostawili w d*pie
co prawda jest niby to wsparcie 10 do 2025 ale sami wiemy jak będzie, ms głównie skupi się na 11 a 10 będzie gdzieś w tyle
Dodatkowo 11 nie wspiera dual boota wiec linux i windows na jednym PC w tej chwili odpada co też jest dużym minusem szczególnie dla programistów.
Hmmm. nie chce się marzyć ale Windows nie musi wspierać żadnych dualbootow ani nic takiego. Spójrz chociażby na dos czy setkę innych systemów które widzą same siebie i nic poza tym. To grub robi dualboot i zgoda drugiego systemu mu do tego nie potrzebna.
seba84_2005
komentarz
komentarz

Zrobiłem updejt natywnie z 10 i działa zaskakująco dobrze. 

 

Zrzut-ekranu-2021-06-30-124756.png

Niebieska
komentarz
komentarz

Nic Ci nie szwankuje, nie wykrzacza? 

Gość
komentarz
komentarz
Zrobiłem updejt natywnie z 10 i działa zaskakująco dobrze. 
 
Zrzut-ekranu-2021-06-30-124756.png
Źle zbudowane zdanie. Nie możesz w jednym zdaniu takich sprzeczności użyć... "windows" i "działa dobrze".
seba84_2005
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Niebieska napisał:

Nic Ci nie szwankuje, nie wykrzacza? 

Szwankuje: wolno działający panel ustawień i ciągle się wywalająca zakładka personalizacji. Po około godzinie użytkowania strasznie zamulił. Już jestem z powrotem na 10-tce. 

eryk93
komentarz
komentarz

Win11 jest jeszcze w fazach testowych, więc nie można było się spodziewać niczego innego ;)

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

JW

Zaptyp
komentarz
komentarz

Jak dla mnie wersja Windows 11 w wersji 22000.51 wygląda jak Linux z pulpitem KDE tylko leciutko zmodyfikowany

Googlacz
komentarz
komentarz
19 godzin temu, seba84_2005 napisał:

Szwankuje: wolno działający panel ustawień i ciągle się wywalająca zakładka personalizacji. Po około godzinie użytkowania strasznie zamulił. Już jestem z powrotem na 10-tce. 

U mnie problemów nie ma, tylko ja system zainstalowałem na nowo - ta opcja upgrade często działa źle

Wydajność w grach jest większa a sam system śmiga wszystko sie odpala błyskawicznie 

seba84_2005
komentarz
komentarz

Może kiedy indziej. Nie chce mi się stawiać systemu od nowa. 

pabl00
komentarz
komentarz

Próbował ktoś instalację 11 na niewspieranych maszynach? Mam niewspieraną 6 generację i5, a tak poza tym wszystko wspierane.

Googlacz
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, pabl00 napisał:

Próbował ktoś instalację 11 na niewspieranych maszynach? Mam niewspieraną 6 generację i5, a tak poza tym wszystko wspierane.

Da sie zainstalowac przez zmodyfikowany instalator, ale nie polecam tego nie masz pewności że będzie system stabilny.

pabl00
komentarz
komentarz

Czytałem że niektórzy instalowali na i3 4 gen. i śmigało aż miło :)

Googlacz
komentarz
komentarz
Godzinę temu, pabl00 napisał:

Czytałem że niektórzy instalowali na i3 4 gen. i śmigało aż miło :)

Da się instalować przez CMD (manualne instalowanie) ale nie wiadomo jak wsparciem do microsoft w przyszłości 

  • 4 tygodnie później...
Googlacz
komentarz
komentarz
Dnia 9.07.2021 o 17:26, Googlacz napisał:

Da się instalować przez CMD (manualne instalowanie) ale nie wiadomo jak wsparciem do microsoft w przyszłości 

Po części potwierdzone - windows 11 wszedł w bete i czasami na niektórych niewspieranych maszynach windows update blokuje kanały z powodu braku wymagań minimalnych przez co nie da się zaktualizować systemu.

 

  • Co? 1
  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.