x-kom hosting

Wyskakujący turecki film na youtube

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Twój_Anioł_Stróż ,
Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

W tych logach nie ma niczego podejrzanego.

Zobaczymy, na jak długo.

.

  • Dziękuję 1

Fluentpl
komentarz
komentarz

Chyba jest wszystko ok, już nic nie wyskakuje. Bardzo Wam dziękuję za pomoc :)

  • Super 1
Fluentpl
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiecie, że to znowu wróciło :lol2: spowrotem stworzył się youtubestarter
 

Addition.txt FRST.txt

Niebieska
komentarz
komentarz

Gdzie Ty siedzisz, że ciągle to łapiesz? :P 

gavron7
komentarz
komentarz

Zainstaluj sobie Linuxa i będziesz miał ciszę i spokój

Googlacz
komentarz
komentarz
14 minut temu, gavron7 napisał:

Zainstaluj sobie Linuxa i będziesz miał ciszę i spokój

nie namawiaj każdego na linuxa

  • Dziękuję 1
gavron7
komentarz
komentarz

A dlaczego? Jeśli zainstalujesz i wszystko śmiga od strzała, nic nie musisz kombinować i nic nie zdycha?

Od prawie 30 lat używam i nawet jakbyś mi dopłacił nie zmienię na windę bo cenię sobie ciszę spokój a przede wszystkim intuicyjność

Niebieska
komentarz
komentarz

Wiesz, gdyby autor wątku chciał linuksa to zapewne by już go dawno zainstalował. 

  • Dziękuję 1
Googlacz
komentarz
komentarz
20 minut temu, gavron7 napisał:

A dlaczego? Jeśli zainstalujesz i wszystko śmiga od strzała, nic nie musisz kombinować i nic nie zdycha?

Od prawie 30 lat używam i nawet jakbyś mi dopłacił nie zmienię na windę bo cenię sobie ciszę spokój a przede wszystkim intuicyjność

Wiem, miałem linuxa ale oprócz plusów ma też minusy, jak ktoś chce linuxa to zainstaluje a nie wciskaj każdemu na siłe 

  • Dziękuję 1
gavron7
komentarz
komentarz
Wiem, miałem linuxa ale oprócz plusów ma też minusy, jak ktoś chce linuxa to zainstaluje a nie wciskaj każdemu na siłe 
W jaki sposób można zmusić kogoś na forum aby zainstalował sobie cokolwiek?

Ps. Off topic się robi ale chętnie poznam Twoje minusy których nie ma
  • Dziękuję 1
Fluentpl
komentarz
komentarz
8 godzin temu, Niebieska napisał:

Gdzie Ty siedzisz, że ciągle to łapiesz? :P 

Kurcze, nigdzie. :lol2: Parę dni spokój i cyk wrócił jak za dotknięciem różdżki.

Niebieska
komentarz
komentarz

Współdzielisz z kimś kompa?

  • Dziękuję 1
Googlacz
komentarz
komentarz
13 godzin temu, Fluentpl napisał:

Kurcze, nigdzie. :lol2: Parę dni spokój i cyk wrócił jak za dotknięciem różdżki.

No to masz odpowiedz, ktos ci siedzi na kompie bo z znikąd turek się tutaj pojawił i jakieś linki dziwne wysyłał 

  • Dziękuję 1
Fluentpl
komentarz
komentarz

No nie, nikt nie korzysta ale ja po żadnych podejrzanych stronkach na tym pc nie śmigam. Jedyne co by mogło być, to że z torrentem coś weszło ale nic nie ściągałem ostatnio. Znalazłem ten temat: https://www.technopat.net/sosyal/konu/her-saat-borsa-finans-kanalini-acilmasinin-coezuemue.1565568/ i to jest dokladnie to co u mnie i tam jest już parę tematów z tym związanych, także instaluję CC Cleaner i zobaczymy

Googlacz
komentarz
komentarz
55 minut temu, Fluentpl napisał:

No nie, nikt nie korzysta 

godzine przed twoją wypowiedzią jak ciebie nie było był w tym temacie jakiś turek, już ma bana

i pisał coś o tym youtubestarter i wysyłał jakieś dziwne linki

to może oznaczać tyle ze masz infekcję w przeglądarce lub na PC i ktoś ma dostęp do stron na które wchodzisz.

 

57 minut temu, Fluentpl napisał:

Jedyne co by mogło być, to że z torrentem coś weszło ale nic nie ściągałem ostatnio. 

Było nie piratować...

Fluentpl
komentarz
komentarz

Co mogę z tym zrobić ?

Anawa
komentarz
komentarz

W trybie incognito w przeglądarce też wyskakuje ten film?

  • Dziękuję 1
Fluentpl
komentarz
komentarz
16 godzin temu, Anawa napisał:

W trybie incognito w przeglądarce też wyskakuje ten film?

Wiesz co, on wyskakiwał sam z siebie. Tzn uruchamiam PC, idę przykładowo zrobić kawę, wracam, a tam włączona mozilla z tym filmem.
 

Póki co, usunąłem folder raz jeszcze, wyłączyłem uruchamianie w CC Cleanerze, odinstalowałem i zainstalowałem na nowo mozille, przeskanowałem czym mogłem, zainstalowałem avg i avg browser, pozmieniałem hasła no i zobaczymy, bo to wracało po paru dniach.

Fluentpl
komentarz
komentarz
8 godzin temu, anioł2009 napisał:

 

Jeśli jest podejrzenie backdoora na dysku to najlepiej go sformatować i wgrać na czysto system.

Tak zrobiłem :) To chyba już będzie spokój...

Niebieska
komentarz
komentarz

Jeżeli nadal by coś było to wyzeruj dysk i na czymś takim zainstaluj Windowsa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.