x-kom hosting

Siemens sgh-x200

rasalnik
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie muszę zdjąć simlocka z ww. fona i nie chce mi sie bawić z kablem słyszałem iż można kablem poprosze o jakies programiki albo gotowe kody.

  • 3 miesiące później...

Maxxx1993
komentarz
komentarz

Tu masz wszystko

''Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Wam aplikacje, dzięki której bez potrzeby kabli i innych urządzeń ściągniesz SimLock ze swojej komórki. Program działa z telefonami Nokia, a także Samsung, Siemens, Sony Ericsson i inne. Wystarczy wygenerować kod, a następnie wpisać go na telefonie i SimLock zostanie odblokowany. Jeśli Ty nie potrzebujesz ściągnąć blokady, może potrzebować tego Twój znajomy, więc warto pobrać ten program na przyszłość…

ściągnij simlock za darmo! ''

http://www.tweaks.pl/news-570.html

Ściąganie Sim lock'a z prawie wszystkich telefonów.Ja osobiście sie nie bawie w takie zeczy gdyz mam telefon z salonu oragne i mam na gwarancji i wiedz ze zdjęcie sim locka POWODUJE UTRATE GWARANCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

//Kolejny odkop z maja

//Łap warna +10%

//falcon

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.