x-kom hosting

Problem z wyświetlaniem się treści na stronach www

proohno
utworzono
utworzono

Posiadam własną stronę www, a na niej od kwietnia 2019r. komórki z wczytującą się treścią multimedialną iframe (FB, YT, Płyr Audio).
Z zablokowanymi ramkami (MySpace, SoundCloud) i trzema dodatkowymi przestarzałymi odtwarzaczami (z .plikami o rozszerzeniu)
Flash MP3 Player (Reality Software) > .js .php .swf .xml
Free Flash Media Player (Premiumbeat) > .swf .xml
Website Music Player Version 2.03 (.org/.com) - twórca nieznany > .js .php .swf

 

W okresie jesiennym 2019r. przeinstalowałem system operacyjny i Chrome, który zablokował mi wyświetlanie się "MySpace". Pisałem do admina, w tej i innej przy okazji sprawie.
Sprawdziłem m.in na "IE EDGE" - ten poprawnie wyświetliło ramki, lecz nie odtwarzał tracków
Po tym jak definitywnie zrezygnowano w tym roku z AFP, w przeglądarkach - wywala mi komunikat o zablokowaniu trzech odtwarzaczy
Kilka dni temu po ponownej aktualizacji Chrome - teraz  widzę info o niebezpiecznych treściach ze strony "SoundCloud".

Nie rozumiem tego schematu!? Dlaczego twórcy przeglądarek i nie tylko oni, rezygnują z pewnych opcji, a w zamian nie modyfikują tak kodu, aby wszystkie dane były widoczne na każdym Pececie.

 

Może to wina po moje stronie - www składa się z plików .html/.css, a stosuje zapis <iframe>
Albo potrzebuje jakiś skrypt między <Head> a <Body> który mi je aktywuje?

gavron7
komentarz
komentarz

Yyyyy... Ale o co chodzi??? Jakbyś napisał jeszcze raz byłoby może czytelniejsze.

Z postu wynika że masz stronę swoją gdzieś tam. No i ok. I teraz Twoje pytanie "dlaczego producenci przeglądarek itp rezygnują z pewnych funkcji a nie modyfikują kodu". Którego??? Twojej strony?? Żartujesz sobie teraz ??


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Anawa
komentarz
komentarz

@proohno wygląda na to, że strona MySpace zablokowała możliwość wyświetlania ich strony w ramach tagu <iframe>... Przeglądarka to tylko - kolokwialnie mówiąc - przyklepuje.

Cytuj

Aby chronić bezpieczeństwo użytkownika, media.myspace.com nie pozwoli przeglądarce Firefox wyświetlić strony, jeśli inna witryna ją osadziła. Aby ją zobaczyć, musisz otworzyć ją w nowym oknie.

https://support.mozilla.org/pl/kb/xframe-neterror-page?as=u&utm_source=inproduct

Cytuj

Strony internetowe mogą korzystać z nagłówka X-Frame-Options lub content security policy, aby kontrolować, czy inne strony internetowe mogą osadzać je na swoich własnych stronach. Jest to ważna funkcja zabezpieczająca, zapobiegająca atakowi clickjacking, który pozwala złośliwym witrynom oszukiwać użytkowników w celu kliknięcia linków w witrynie.

 

proohno
komentarz
komentarz

Kiedyś, aby tylko można wyświetlić lub wydrukować zawartość zamieszczonych w necie plików .pdf trzeba było używać Adobe Reader. A teraz!?

Zniwelowanie kolejnej myśli Adobe czyli Flash Player-a skutkuje tym, że znaleziono środek zastępczy, który uruchamia multimedia No cóż... coś im nie wyszło!?

 

Anawa

Rozumiem, że najlepszym sposobem, byłoby wysłać do MS, SC, ...cba.pl prośbę o zgodę, swoje dane telemetryczne, adres serwera
na którym udostępniam treści - może pozwolą mi na wyświetlanie tych komórek.  Posiadam profile na wyżej wymienionych portalach oraz ,zamieszczone tam treści, które miały być widoczne na mojej prywatnej stronie.

Zabawne jest to, że MySpace, SoundCloud dla każdej treści tworzą automatycznie embed\link <iframe> widoczne dla każdego użytkownika
i to dla mniej wtajemniczonych z poradnikiem jak je osadzać, przykłady po kliku: MS , SC

Anawa
komentarz
komentarz

Widzę, że SoundCloud wyświetla się u Ciebie, więc problem jest tylko z MySpace. Możesz do nich napisać. Natomiast co do samego MySpace to dziwie się, że ten serwis jeszcze istnieje, bo jak pamiętam, bo miał być zamykany... zresztą na stronie jest informacja, że część starszej zawartości może być niedostępna ze względu na migrację danych. Informacja ze strony: "As a result of a server migration project, any photos, videos, and audio files you uploaded more than three years ago may no longer be available on or from Myspace."

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.