x-kom hosting

Problem z logowaniem się na różne aplikacje

Remek32
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z logowaniem się do aplikacji takich jak Steam, Uplay, bądź na grę League of Legends. Problem pojawił się około 2 tygodni temu gdy chciałem wejść na platformę steam wyświetlił się komunikat typu nie można połączyć się z serwerami steam. Zrestartowałem komputer lecz po zrestartowaniu gdy chciałem włączyć Steam i wpisałem poprawnie login i hasło wyświetliło się "Wykryto zbyt wiele nieudanych prób logowania z twojej sieci w krótkim czasie. Poczkekaj i spróbuj ponownie później." . Gdy wchodzę na Uplay wyświetla się komunikat "Your account has been temporarily suspected due multiple failed login or activation attempts...". Lecz gdy wchodzę do aplikacji League of Legends pojawia się komunikat "Serwer aktualizacji nie działa. Nasze serwery aktualnie nie działają, w związku z czym nie mogliśmy pobrać wymaganej do uruchamiania gier aktualizacji...". Problem ten występuję 2 raz po pierwszym razie ustąpił po ok. 4 dniach i była przerwa z 5/6 dni i teraz problem pojawia się ponownie. Komputer skanowałem programem Kaspersky Antivirus. Gdy wchodzę np. Poprzez dane komórkowe wszystko działa jest to przypisane prosto do mojego IP. Lecz moje dane komórkowe nie są najlepsze więc nie pogram sobie chociażby w league of legends. Proszę o pomoc. Załączam screeny.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.