x-kom hosting

Drukarka Brother nie drukuje, a przyjmuje dane

LauraR
utworzono
utworzono

Proszę  mądre głowy o pomoc, chcę drukować z MacBooka -drukarka Brother przyjmuje dane i gaśnie. 
juz wyczytałam i posprawdzałam kable, udostępnianie. Wiem ze aktualizacje Windows czasem blokują drukowanie. 
pytanie- gdzie usunąć aktualizację w Macu ? W innym komputerze usuwałam konkretne aktualizacje i wtedy drukarka ruszała. Tu nie wiem gdzie to zrobić 

pomocy

daniel88
komentarz
komentarz

Ja mam coś podobnego nie chce drukować ale pod nazwa drukarki mam microsoft print to pdf nie brother dcp 135c może ktoś pomóc ? Instalowałem ostatnio windowsa  i chyba coś się zrypało  

  • Haha 1
gavron7
komentarz
komentarz
Ja mam coś podobnego nie chce drukować ale pod nazwa drukarki mam microsoft print to pdf nie brother dcp 135c może ktoś pomóc ? Instalowałem ostatnio windowsa  i chyba coś się zrypało  
Może se sterowniki zapusc będzie znacznie łatwiej. Pomijam fakt że powinieneś założyć nowy wątek

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.