x-kom hosting

witam szukam android boxa za okolo 300 zl

krzysiek7781
utworzono
utworzono

brac 9 czy 10 ? musi byc polska wersja , pomoze ktos?

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

co ?

krzysiek7781
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Twój_pomocnik napisał:

co ?

czesc mam pytanie czy jest duza roznica miedzy androidem 9 i 10 ?

gavron7
komentarz
komentarz

No jedno wydanie :)

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka



krzysiek7781
komentarz
komentarz

mam jedno bardzo wazne pytanie :) chodzi o to ze moj telewizor nie odtwarza starszych filmów 2016 i starszych ( mimo ze telewizor jest z 2018 , samsung dalem za niego 5 tys i nie ma w nim androida , przed zakupem bylem na 100% pewny ze telewizor bedzie mial androida a okazalo sie ze nie ma xd )

 

i teraz pytanie czy jak dokupie sobie android boxa który odtwarza DivX to telewizor bedzie odtwarzal wszystkie filmy ?
 

gavron7
komentarz
komentarz

Nie. Telewizor dalej będzie odtwarzać to co umie, ale jeśli podłączysz pod niego tego boxa to będzie wyświetlał na ekranie to co bedzie podawał box.

Hahhaa. Mam nadzieję że wyjaśniłem :)

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • Dobra wypowiedź 1
krzysiek7781
komentarz
komentarz

nawet jak podlacze pendriva do boxa ?

gavron7
komentarz
komentarz

hahah wiedziałem że zgłupiejesz. Sorry ale skoro tak zadałeś pytanie to masz taką odpowiedź...

Żaden box nie sprawi że "telewizor" nagle zacznie czytać mp3/mpegi czy inne rzeczy.

To BOX czyta a nie telewizor! - taką właśnie odpowiedź otrzymałeś ode mnie, telewizor odbiera to co inne urządzenie "nadaje", to box Ci odpali te pliki a nie telewizor.

gavron7
komentarz
komentarz

Tanie i lepiej wyniesie cię raspberry...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

krzysiek7781
komentarz
komentarz

ale mi zalezy na andoidzie i mowieniu do pilota :)

gavron7
komentarz
komentarz

Eh... Mało wiesz... :P

 

Wszystko można a nawet więcej, tylko trzeba chcieć a nie mieć podane na tacy. Jak masz podane na tacy to nie możesz tego pozmieniać, a tak masz wszystko co tylko sobie zrobisz

krzysiek7781
komentarz
komentarz (edytowane)

a podal bys mi jakis raspberry za okolo 200-300 zl  

 

no masz racje malo wiem do tego sie podlancza telefon czy cus ? :)

Edytowane przez krzysiek7781

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.