x-kom hosting

Opinia klawiatury xpg summoner silver speed

gracz xboxa
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć! Dzisiaj opiszę klawiaturę xpg summoner silver speed

Kosztowała na x-komie 399 zł

Po  otwarciu paczki zaskoczył mnie jaka ona jest przecudna podkładka pod nadgarstki spoko keycapy widoczne switche (co bardzo lubię) dodatkowe nakładki keycap puller 

Kiedy pierwszy raz stukałem w klawisze to usłyszałem jeden z najpiękniejszych dźwięków jakie słyszałem nie za głośna nie za cicha. Po podłączeniu jej ukazało się piękne podświetlenie rgb które mogłem zmieniać na różne tryby. Podkładka pod nadgarstki to strzał w dziesiątkę moja skóra jest wrażliwa na materiałowe podkładki a to to jest jak miód na ręce. Niestety klawiatura ma minusy twardy kabel który przeszkadza oraz trudność z pisaniem.  Jeśli chodzi o granie (csgo valorant) jest PRZE-KO-ZA-CKA klawisze się nie z d*py nie puszczały co w grach typu fps jest bardzo ważne np jak walkuje. Oraz ma bardzo szybki czas reakcji pomaga to np przy pickowaniu. Przydatną opcją jest również tryb grania gdzie można wyłączyć  alt + f4 oraz alt + tab. Oraz rolka głośności w końcu nie będę musiał wychodzić do windowsa aby zmienić. Oraz macra i dodatkowy port na jakieś peryferia. Podsumowując  klawiatura jest bardzo dobra do grania lecz do pisania słaba. Jeśli spodobała się moja recenzja to zapraszam zostawić lajka lub plusika cześć!

 

Ps. za niedługo wstawie sound test i zdjęcie

 

Nie dostaje nagrody za opinie !

 

IMG_20210605_133116645.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

Po co ? To wszystko jest w recenzji video

 

 

25 minut temu, gracz xboxa napisał:

zapraszam zostawić lajka lub plusika

 

No chyba nie po to pisałeś opis klawiatury ?

  • Dobra wypowiedź 1
Niebieska
komentarz
komentarz

No i zdjęć brakuje w tej recenzji.

gracz xboxa
komentarz
komentarz

@Niebieska zaraz wstawię

anioł2009
komentarz
komentarz

Post nie zawiera cech dobrej recenzji...Jest to co najwyżej opinia. Autorze, poczytaj jak wygląda i czym odznacza się RECENZJA, póki co jest to tylko opinia jaka nadaje się na zamieszczenie na stronie produktu w sklepie online ;)  Inaczej nie powinno się to nazywać recenzją w tytule

Niebieska
komentarz
komentarz

Ok, to czekamy :)

gracz xboxa
komentarz
komentarz

gotowe

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.