x-kom hosting

Smart TV stick pisanie na czacie YouTube na żywo

jscguitar
utworzono
utworzono

Witam serdecznie wszystkich mam takie pytanko jakość czas temu kupiłem sobie Smart TV stick na HDMI Dużo i często korzystam z YouTube i czatu na żywo jak ktoś prowadzi live w czym problem ? 

Chodzi o to czy mozliwe jest pisanie na YouTubie z tego Smart TV stick-a ? Jeśli tak proszę dać znać byłbym wdzięczny ;)

gavron7
komentarz
komentarz

Tam jest pewnie andek więc tak jak na telefonie. ..

Tylko pamiętaj że musisz się zalogować

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

jscguitar
komentarz
komentarz

Właśnie oto chodzi że jestem zalogowany tak jak w telefonie i nie wiem czemu nie mogę pisać tylko pokazuje mi czat co dla mnie jest mega śmieszne nie. 

gavron7
komentarz
komentarz (edytowane)

małe szanse że ktoś Ci pomoże, ale generalnie wiesz że

 

 

1 godzinę temu, jscguitar napisał:

kupiłem sobie Smart TV stick na HDMI

 

mówi tyle samo co:

"Kupiłem auto, nie mogę przekręcić stacyjki"

 

jakie auto? może akurat nie ma "stacyjki" tylko guzik start/stop albo jeszcze inny wynlazek 21wieku?

 

to nie te czasy że wszyscy mieli takie same meble w mieszkaniach..

 

 

jscguitar
komentarz
komentarz

Tylko że gdyby ten stick miał opcje pisania YouTube to by był najlepszym urządzeniem świata nie musiałbym z telefonu użytkować. Tylko bezpośrednio z Telewizji

gavron7
komentarz
komentarz

Może to właśnie jest problem ze nie możesz pisać skoro tak prostych rzeczy nie rozumiesz :)

Skoro napisałem zci kilka przykładów jak Ty opisałeś sytuację to znaczy że coś w Twoim opisie nie gra. A teraz zastanów się co?!
Hmmm... Może to że stick stickowi nie równy!?!!!!!

JAKIEGO STIKA MASZ??

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.